Artur Staniec, Tomasz Nowak

Global Pricing & Sales Study 2017 - poznaj wyniki badania

Dowiesz się dlaczego digitalizacja jest postrzegana przez menedżerów niezależnie od kraju za silny filar, który może wpłynąć na wzrost przychodów firm, dlaczego nie wszystkim firmom udaje się wykorzystać digitalizację do wzrostu przychodów i zyskowności? Co stanowi czynnik sukcesu oraz jak stać się „Mistrzem Digitalizacji” – recepta opracowana przez Simon-Kucher & Partners.

Produkcje dla Twojej marki w jakości Webcastera? 

Artur Staniec Starszy dyrektor w warszawskim biurze Simon-Kucher & Partners. Ekspert w dziedzinie optymalizacji cenowej, optymalizacji procesów cenowych, wyceny produktów w oparciu o wartość, doskonałości sprzedaży, warunków handlowych, szczególnie w takich branżach B2B. Od 12 lat związany z firmą Simon - Kucher & Partners.

Tomasz Nowak Dyrektor w warszawskim biurze Simon - Kucher & Partners. Jest ekspertem w zakresie tworzenia i wdrażania strategii, optymalizacji portfeli produktowych i systemów decyzyjnych, jak również analizy konkurencyjnej, optymalizacji działań sprzedażowych i systemów motywacyjnych. Od wielu lat zarządza projektami dla przedsiębiorstw w wielu krajach świata m.in. Wielkiej Brytanii, Niemczech, Rosji, krajach Europy Środkowo-Wschodniej (Bułgarii, Czechach, Polsce, Rumunii, Słowacji, Ukrainie, Węgrzech) oraz w Afryce.