Adam Chowański, Honorata Gawlas

Jak się ubrać, aby kamera nas pokochała?

Jaką rolę pełni strój w życiu zawodowym? Czym jest profesjonalny wizerunek? Co znaczy bycie spójnym? Czy w biznesie możemy sobie pozwolić na ekstrawagancję? Styl odkrywamy czy wypracowujemy? Gdzie jest granica dobrego smaku? Jakie jest znaczenie kolorów? Jak stosować odważne kolory w stroju biznesowym? Jakie kolory lubi kamera i jak się ubrać na nagranie na green screenie? Jak funkcjonuje dress code w róznych branżach? Katalog najczęściej popełnianych błędów w męskich stylizacjach biznesowych - omówienie na przykładach.

GOŚĆ PROGRAMU:

Adam Chowański - dyplomowany kreator wizerunku. Absolwent Professional School of Style oraz prestiżowych kursów Fashion Project Academy. Już od ponad 10 lat czuwa nad stylem klientów indywidualnych. Znany z cyklu metamorfoz „W stroju Adama” na antenie Dzień Dobry TVN oraz programu „Sposób na suknię” na kanale TLC. Oficjalny stylista i personal shopper Galerii Mokotów. Wykładowca studiów podyplomowych w Wyższej Szkole VIAMODA.
Świadczy usługi z zakresu analizy kolorystycznej, określenia typu sylwetki, planowania zawartości szafy, doradza podczas zakupów. Współpracuje w charakterze stylisty przy produkcjach reklamowych, eventach, pokazach mody oraz sesjach zdjęciowych.
Twórca Akademii Stylu Chowańskiego, w ramach której prowadzi autorskie warsztaty i szkolenia dla firm.

Wideo w akcji - to program Honoraty Gawlas dla profesjonalistów marketingu, komunikacji i szkoleń. Program realizowany ze studia TVIP w kilku formatach - pigułek wiedzy, wywiadów, debat. Zapraszani goście to eksperci praktycy w obszarze wykorzystania wideo w biznesie. Dzielą się wskazówkami na temat strategii wideo i content marketingowej, produkcji wideo, projektowania wideo dla marketingu, komunikacji, szkoleń i sprzedaży. Mówią otwarcie o tym, co sprawia, że wideo działa oraz jak ustrzec się błędów wynikających z braku strategii i celu, niezrozumienia potrzeb odbiorców, przepalania budżetów na "wielkie" produkcje, których nikt nie chce oglądać. Ponadto, nieustannie drążony jest temat, jak mówić do rzeczy i do ludzi. Podsumowując, znajdziesz tu wszystko o wideo, przed którym stawiane są konkretne oczekiwania biznesowe.   

 


 

Może Cię zainteresować:

STUDIO TVIP - miejsce zaprojektowane z myślą o komfortowej i profesjonalnej produkcji wideo dla (content) marketingu, komunikacji wewnętrznej i szkoleń.

BEZPŁATNE WARSZTATY W STUDIU GREEN SCREEN "WIDEO W AKCJI"

NEWSLETTER - bądź na bieżąco z produkcjami Webcastera i otrzymuj ekspercką wiedzę w telewizyjnej jakości prosto na swoją skrzynkę.

 


CHCESZ PRODUKOWAĆ WIDEO?
Zobacz studio zaprojektowane z myślą o realizacji webinarów, szkoleń, pigułek wiedzy, live streamingów, komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej:

Studio 

ul. Racjonalizacji 5, Warszawa 02-673

SPOTKAJMY SIĘ I POROZMAWIAJMY O WIDEO:

e-mail: biuro@tvip.pl

tel. 22 487 97 60 

tel. 794 700 307

www.tvip.pl