Paweł Sala, Honorata Gawlas

Jak wideo pracuje dla marketingu, sprzedaży i obsługi klienta? [Freshmail]

Co wideo może zrobić dla marketingu, sprzedaży i obługi klienta? Jak wprowadzić wideo do content marketingu? Kiedy produkować wideo przewodniki? Jakie wideo dla poszczególnych poziomów lejka marketingowego? Jak wprowadzić wideo do strategii marketingowej - na przykładzie FreshMail. Jak działa eksperckość budowana za pomocą wideo? Jakie cele stawiać sobie w wideo content marketingu? Czy zasięg jest kluczowym wskaźnikiem? Skąd czerpać pomysły na treści wideo? Kto powinien występować w wideo? Jak zachęcić zespół do występowania przed kamerą?

GOŚĆ PROGRAMU:

Paweł Sala - ekspert ds. email marketingu, trener, manager oraz konsultant. Współzałożyciel i dyrektor zarządzający firmy FreshMail, specjalizującej się w kompleksowej obsłudze działań z zakresu email marketingu, a także dostarczającej prawdopodobnie najbardziej popularne narzędzie do email marketingu w Polsce.
Co miesiąc za jego pomocą ponad tysiące marketerów wysyła ponad miliard wiadomości miesięcznie do swoich subskrybentów.  Za efektywne kampanie email marketingowe wielokrotnie wyróżniany i nagradzany na takich konkursach jak Golden Arrow, WebStar Creative, Kreatura czy Mixx Awards.
Autor książki "Świeże podejście do e-mail marketingu”, a także współautor innych - w tym bestselerowej publikacji wydanej przez PWN - „E-marketing - pakiet startowy”. Szef grupy ds. email marketingu przy IAB Polska, członek Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego oraz członkiem jury konkursach IAB Creative Showcase, Webstar Festival czy Mixx Awards.
Autor podcastu Email [i] Marketing. Prywatnie mąż Pauliny i tata Stefka i Julka.

Wideo w akcji - to program Honoraty Gawlas dla profesjonalistów marketingu, komunikacji i szkoleń. Program realizowany ze studia TVIP w kilku formatach - pigułek wiedzy, wywiadów, debat. Zapraszani goście to eksperci praktycy w obszarze wykorzystania wideo w biznesie. Dzielą się wskazówkami na temat strategii wideo i content marketingowej, produkcji wideo, projektowania wideo dla marketingu, komunikacji, szkoleń i sprzedaży. Mówią otwarcie o tym, co sprawia, że wideo działa oraz jak ustrzec się błędów wynikających z braku strategii i celu, niezrozumienia potrzeb odbiorców, przepalania budżetów na "wielkie" produkcje, których nikt nie chce oglądać. Ponadto, nieustannie drążony jest temat, jak mówić do rzeczy i do ludzi. Podsumowując, znajdziesz tu wszystko o wideo, przed którym stawiane są konkretne oczekiwania biznesowe.   

 


 

Może Cię zainteresować:

STUDIO TVIP - miejsce zaprojektowane z myślą o komfortowej i profesjonalnej produkcji wideo dla (content) marketingu, komunikacji wewnętrznej i szkoleń.

BEZPŁATNE WARSZTATY W STUDIU GREEN SCREEN "WIDEO W AKCJI"

NEWSLETTER - bądź na bieżąco z produkcjami Webcastera i otrzymuj ekspercką wiedzę w telewizyjnej jakości prosto na swoją skrzynkę.

 


CHCESZ PRODUKOWAĆ WIDEO?
Zobacz studio zaprojektowane z myślą o realizacji webinarów, szkoleń, pigułek wiedzy, live streamingów, komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej:

Studio 

ul. Racjonalizacji 5, Warszawa 02-673

SPOTKAJMY SIĘ I POROZMAWIAJMY O WIDEO:

e-mail: biuro@tvip.pl

tel. 22 487 97 60 

tel. 794 700 307

www.tvip.pl