Jarosław Kulczycki, Honorata Gawlas

Jak zrobić z kamery najskuteczniejsze narzędzie komunikacji?

Czym komunikujemy? Jak rozpocząć przygodę z komunikacją za pomocą kamery? Jak być naturalnym przed kamerą? Kiedy i jak używać promptera? Co jest najtrudniejsze, gdy stawiamy pierwsze kroki w pracy z kamerą? Jak nagrać precyzyjną biznesową rozmowę? Jak nagrywać wideo dla komunikacji wewnętrznej? Jak zarządzać uwagą widza? Co ma wspólnego opowiadanie bajek dziecku z przekazem biznesowym? Czego nam widzowie nie wybaczą? Jak przekonać ludzi do występów przed kamerą?  

GOŚĆ PROGRAMU:

Jarosław Kulczycki – dziennikarz, prezenter telewizyjny i gospodarz programów, autor reportaży i wywiadów, trener wystąpień publicznych Akademii Face (https://akademiaface.com/).
Doświadczony mówca - prowadził wiele debat, konferencji i eventów. We współpracy z agencjami PR realizuje projekty dla klientów z różnych branż.
Wykładowca uniwersytecki (SWPS i Akademia Koźmińskiego) specjalizujący się w dziennikarstwie i PR. Doświadczony trener – szkoli w zakresie wystąpień publicznych, wypowiedzi przed kamerą, wywiadu TV i kryzysowego zarządzania wizerunkiem firm przedstawicieli sektora publicznego (rzecznicy ZUS i rzecznicy szpitali, ARiMR, etc.) oraz managerów sektora prywatnego (Orlen, Basell, Credit Agricole, Paradyż SA, Profbud).
Prowadzi szkolenia i realizuje materiały video również w języku angielskim.

Wideo w akcji - to program Honoraty Gawlas dla profesjonalistów marketingu, komunikacji i szkoleń. Program realizowany ze studia TVIP w kilku formatach - pigułek wiedzy, wywiadów, debat. Zapraszani goście to eksperci praktycy w obszarze wykorzystania wideo w biznesie. Dzielą się wskazówkami na temat strategii wideo i content marketingowej, produkcji wideo, projektowania wideo dla marketingu, komunikacji, szkoleń i sprzedaży. Mówią otwarcie o tym, co sprawia, że wideo działa oraz jak ustrzec się błędów wynikających z braku strategii i celu, niezrozumienia potrzeb odbiorców, przepalania budżetów na "wielkie" produkcje, których nikt nie chce oglądać. Ponadto, nieustannie drążony jest temat, jak mówić do rzeczy i do ludzi. Podsumowując, znajdziesz tu wszystko o wideo, przed którym stawiane są konkretne oczekiwania biznesowe.   

 


 

Może Cię zainteresować:

STUDIO TVIP - miejsce zaprojektowane z myślą o komfortowej i profesjonalnej produkcji wideo dla (content) marketingu, komunikacji wewnętrznej i szkoleń.

BEZPŁATNE WARSZTATY W STUDIU GREEN SCREEN "WIDEO W AKCJI"

NEWSLETTER - bądź na bieżąco z produkcjami Webcastera i otrzymuj ekspercką wiedzę w telewizyjnej jakości prosto na swoją skrzynkę.

 


CHCESZ PRODUKOWAĆ WIDEO?
Zobacz studio zaprojektowane z myślą o realizacji webinarów, szkoleń, pigułek wiedzy, live streamingów, komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej:

Studio 

ul. Racjonalizacji 5, Warszawa 02-673

SPOTKAJMY SIĘ I POROZMAWIAJMY O WIDEO:

e-mail: biuro@tvip.pl

tel. 22 487 97 60 

tel. 794 700 307

www.tvip.pl