Robert Zych, Honorata Gawlas

Trener nagrywa wideo - jak mówić, aby być zrozumianym i zapamiętanym?

Co jest największym wrogiem komunikacji? 5 zasad skutecznych wystąpień. Jak zaprojektować dobrą treść edukacyjną? Najczęściej popełniane błędy przy projektowaniu treści? Jak się przygotować do nagrania? Dlaczego trema jest potrzebna? W jaki sposób uatrakcyjnić wystąpienie trenera?

GOŚĆ PROGRAMU:

Robert Zych - Dyrektor Zarządzający Kontrakt OSH, trener i coach. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Od ponad 20 lat pracuje jako trener biznesu. Specjalizuje się w projektach dla liderów, szefów oraz aktywnej sprzedaży. Pracuje w oparciu o metodologię Psychologia Szefa, Decision Making for Leaders, Grytviken Game. Coach supervisor Polskiej Izby Coachingu. Jest autorem książek Gen Sprzedawcy, Lider sprzedaży, Klient w centrum uwagi, Szef w roli coacha, Szef w relacji z zespołem, Szefie angażuj zespół. Szkolił w Polsce firmy z listy 100 największych.

Wideo w akcji - to program Honoraty Gawlas dla profesjonalistów marketingu, komunikacji i szkoleń. Program realizowany ze studia TVIP w kilku formatach - pigułek wiedzy, wywiadów, debat. Zapraszani goście to eksperci praktycy w obszarze wykorzystania wideo w biznesie. Dzielą się wskazówkami na temat strategii wideo i content marketingowej, produkcji wideo, projektowania wideo dla marketingu, komunikacji, szkoleń i sprzedaży. Mówią otwarcie o tym, co sprawia, że wideo działa oraz jak ustrzec się błędów wynikających z braku strategii i celu, niezrozumienia potrzeb odbiorców, przepalania budżetów na "wielkie" produkcje, których nikt nie chce oglądać. Ponadto, nieustannie drążony jest temat, jak mówić do rzeczy i do ludzi. Podsumowując, znajdziesz tu wszystko o wideo, przed którym stawiane są konkretne oczekiwania biznesowe.   


 

Może Cię zainteresować:

STUDIO TVIP - miejsce zaprojektowane z myślą o komfortowej i profesjonalnej produkcji wideo dla (content) marketingu, komunikacji wewnętrznej i szkoleń.

BEZPŁATNE WARSZTATY W STUDIU GREEN SCREEN "WIDEO W AKCJI"

NEWSLETTER - bądź na bieżąco z produkcjami Webcastera i otrzymuj ekspercką wiedzę w telewizyjnej jakości prosto na swoją skrzynkę.

 


CHCESZ PRODUKOWAĆ WIDEO?
Zobacz studio zaprojektowane z myślą o realizacji webinarów, szkoleń, pigułek wiedzy, live streamingów, komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej:

Studio 

ul. Racjonalizacji 5, Warszawa 02-673

SPOTKAJMY SIĘ I POROZMAWIAJMY O WIDEO:

e-mail: biuro@tvip.pl

tel. 22 487 97 60 

tel. 794 700 307

www.tvip.pl