Przemysław Szulejewski, Tomasz Nowak, Honorata Gawlas

Jak podnieść efektywność szkolenia sieci sprzedaży za pomocą wideo? [Inter Cars S.A.]

Jakie są wyzwania firm z rozproszoną siecią sprzedaży? Jak zorganizowana jest sieć sprzedaży Inter Cars? Jakie są możliwości szkolenia sieci sprzedaży? Jakie korzyści daje wykorzystanie wideo w szkoleniu sieci sprzedaży? Do czego wykorzystać wideo w szkoleniu handlowców? Jakie cele szkoleniowe pomoże zrealizować wideo? Przykłady tematów szkoleń realizowanych w formie wideo. Kto powinien wystąpić w szkoleniu wideo? Do czego wykorzystać green screen przy produkcji filmów szkoleniowych? Jak przygotować osoby nagrywające wideo do pracy z kamerą? Kiedy stosować prompter? Po co wykorzystywać różne formaty wideo w szkoleniach? Jak wykorzystać webinar w szkoleniach? Jak przygotować się do webinaru, żeby żadne problemy techniczne nie stanęły nam na drodze? Jakie wideo pokochają sprzedawcy?

GOŚCIE PROGRAMU:

Przemysław Szulejewski – manager sprzedaży B2B w Inter Cars S.A. odpowiedzialny za rozwój sieci sprzedaży, narzędzi CRM, BI, ERP, katalogów online oraz podnoszenie kompetencji handlowców i sprzedawców. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą oraz projektami w dużych firmach o strukturach franczyzowych. Absolwent EMBA Politechniki Warszawskiej.

Tomasz Nowak - doradca zarządu Inter Cars. 25 lat doświadczenia w doradztwie. 5 lat doświadczenia w zarządzaniu przedsiębiorstwami - członek RN i zarządów kilku przedsiębiorstw. Ekspert w dziedzinach: strategie i marketing, analiza konkurencji i optymalizacja portfela produktowego, procesy decyzyjne w tym projektowanie narzędzi informatycznych, optymalizacja procesów sprzedażowych oraz motywacyjnych, zarządzanie cenami Wybrane branże: usługi i outsourcing, IT, telekomunikacja, handel detaliczny, bankowość, przemysł chemiczny, HORECA. Wybrani klienci: Albert, Amrest, Anwil, Biedronka, Empik, Europapier, EuroBank, Impel, Lafarge, LOT AMS, Nestle, Olewnik, Philips, PKO BP, Polkomtel, PrivatBank, Rockwool, SAP, Securitas, VOX. Fokus regionalny: Europa Środkowo-Wschodnia (Czechy, Polska, Rumunia, Słowacja, Ukraina, Węgry) i Wielka Brytania, kilka projektów globalnych Autor wielu artykułów na temat, strategii, sprzedaży, marketingu i zarządzania cenami publikowanych w  uznanych pismach biznesowych, takich jak Harvard Business Review, Think Tank, Szef Sprzedaży i innych Wykładowca na studiach International MBA i Executive MBA.

Wideo w akcji - to program Honoraty Gawlas dla profesjonalistów marketingu, komunikacji i szkoleń. Program realizowany ze studia TVIP w kilku formatach - pigułek wiedzy, wywiadów, debat. Zapraszani goście to eksperci praktycy w obszarze wykorzystania wideo w biznesie. Dzielą się wskazówkami na temat strategii wideo i content marketingowej, produkcji wideo, projektowania wideo dla marketingu, komunikacji, szkoleń i sprzedaży. Mówią otwarcie o tym, co sprawia, że wideo działa oraz jak ustrzec się błędów wynikających z braku strategii i celu, niezrozumienia potrzeb odbiorców, przepalania budżetów na "wielkie" produkcje, których nikt nie chce oglądać. Ponadto, nieustannie drążony jest temat, jak mówić do rzeczy i do ludzi. Podsumowując, znajdziesz tu wszystko o wideo, przed którym stawiane są konkretne oczekiwania biznesowe.   

 


 

Może Cię zainteresować:

STUDIO TVIP - miejsce zaprojektowane z myślą o komfortowej i profesjonalnej produkcji wideo dla (content) marketingu, komunikacji wewnętrznej i szkoleń.

BEZPŁATNE WARSZTATY W STUDIU GREEN SCREEN "WIDEO W AKCJI"

NEWSLETTER - bądź na bieżąco z produkcjami Webcastera i otrzymuj ekspercką wiedzę w telewizyjnej jakości prosto na swoją skrzynkę.

 


CHCESZ PRODUKOWAĆ WIDEO?
Zobacz studio zaprojektowane z myślą o realizacji webinarów, szkoleń, pigułek wiedzy, live streamingów, komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej:

Studio 

ul. Racjonalizacji 5, Warszawa 02-673

SPOTKAJMY SIĘ I POROZMAWIAJMY O WIDEO:

e-mail: biuro@tvip.pl

tel. 22 487 97 60 

tel. 794 700 307

www.tvip.pl