Jacek Gadzinowski, Honorata Gawlas

Jaki jest sens obecności marki na You Tubie?

Kto rządzi na You Tubie i jakie treści dominują? Czy You Tube jest dobrym miejscem dla marek? Które marki mają szansę na sukces? Jakie korzyści przyniesie markom publikacja treści edukacyjnych? Jakie cele związane z obecnością na YT może postawić sobie marka? Jakimi zasobami powinna dysponować marka, która chce być obecna na YT? Prowadzić własny kanał, czy współpracować z influencerami? Omówienie kanałów marek: Castorama, Tymbark, Żabka oraz przykładów współpracy z youtuberem. Kiedy prowadzenie kanału ma sens? Jak promować kanał? Ile kosztuje pozyskanie ruchu na YT i ile kosztuje własny kanał?

GOŚĆ PROGRAMU:

Jacek Gadzinowski - przedsiębiorca i podróżnik. Blisko 20 lat doświadczenia zawodowego na stanowiskach publicysty i dziennikarza, negocjatora i kupca. Specjalizuje się w marketingu internetowym oraz sportowym. Zamknął etap pracy w korporacjach, na rzecz własnych projektów oraz pasji.
Prowadzi projekty filmowe na Youtube m.in. Thor Challenge – przemiany sylwetkowej czy „Cribs” oraz realizuje filmy podróżnicze. Pasjonat extremalnych sportów deskowych: kitesurfing, wakeboarding,, snowboard. W planach ma poznawanie dalszych sportów m.in. sporty walki.

Wideo w akcji - to program Honoraty Gawlas dla profesjonalistów marketingu, komunikacji i szkoleń. Program realizowany ze studia TVIP w kilku formatach - pigułek wiedzy, wywiadów, debat. Zapraszani goście to eksperci praktycy w obszarze wykorzystania wideo w biznesie. Dzielą się wskazówkami na temat strategii wideo i content marketingowej, produkcji wideo, projektowania wideo dla marketingu, komunikacji, szkoleń i sprzedaży. Mówią otwarcie o tym, co sprawia, że wideo działa oraz jak ustrzec się błędów wynikających z braku strategii i celu, niezrozumienia potrzeb odbiorców, przepalania budżetów na "wielkie" produkcje, których nikt nie chce oglądać. Ponadto, nieustannie drążony jest temat, jak mówić do rzeczy i do ludzi. Podsumowując, znajdziesz tu wszystko o wideo, przed którym stawiane są konkretne oczekiwania biznesowe.   

 


 

Może Cię zainteresować:

STUDIO TVIP - miejsce zaprojektowane z myślą o komfortowej i profesjonalnej produkcji wideo dla (content) marketingu, komunikacji wewnętrznej i szkoleń.

BEZPŁATNE WARSZTATY W STUDIU GREEN SCREEN "WIDEO W AKCJI"

NEWSLETTER - bądź na bieżąco z produkcjami Webcastera i otrzymuj ekspercką wiedzę w telewizyjnej jakości prosto na swoją skrzynkę.

 


CHCESZ PRODUKOWAĆ WIDEO?
Zobacz studio zaprojektowane z myślą o realizacji webinarów, szkoleń, pigułek wiedzy, live streamingów, komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej:

Studio 

ul. Racjonalizacji 5, Warszawa 02-673

SPOTKAJMY SIĘ I POROZMAWIAJMY O WIDEO:

e-mail: biuro@tvip.pl

tel. 22 487 97 60 

tel. 794 700 307

www.tvip.pl