Sylwia Królikowska, Honorata Gawlas

Jak prowadzić nowoczesną komunikację wewnętrzną?

Jakie są dziś największe wyzwania w komunikacji z pracownikami? Czego oczekują pracownicy od komunikacji wewnętrznej? Jaka forma komunikacji z pracownikami jest aktualnie najskuteczniejsza? Po co nagrywać wideo dla pracowników? Jak projektować takie wideo? Jakie wideo dla różnych pokoleń pracowników? Od czego zacząć przygodę z wideo w komunikacji wewnętrznej? Jak mówić, aby brzmieć wiarygodnie? Które formaty wideo zrealizują cele komunikacji wewnętrznej? Kogo warto zaprosić do wystąpienia w wideo kierowanym do pracowników? Jak wykorzystać wideo do szkoleń wewnętrznych i onboardingu? Jak przekonać zarząd do wprowadzenia wideo do komunikacji wewnętrznej?
 

GOŚĆ PROGRAMU:

Sylwia Królikowska - Prezes zarządu firmy szkoleniowo-doradczej Van Dahlen Sp. z o.o.
Z wykształcenia jest psychologiem biznesu (ukończyła Uniwersytet Jagielloński w Krakowie). Od 17 lat współpracuje z największymi firmami w Polsce i na świecie, a do grona jej stałych klientów należą chociażby Facebook, EY, BNP Paribas, Shell, IBM, Heineken, Lufthansa, Unilever czy InPost i wiele innych. W bezpośredni i konkretny, ale nigdy nie nudny i zbyt poważny sposób, przekazuje klientom wiedzę i doświadczenie, ucząc jak osiągnąć sukces w biznesie. Specjalizuje się w podnoszeniu skuteczności działania, zarządzaniu zespołem i podnoszeniu efektywności pracy. Sylwia przeszkoliła ponad 20 000 menedżerów w Polsce i w centrach finansowych w Indiach, Malezji, Filipinach oraz Anglii.

Zobacz profile Sylwii: LinkedIn i Facebook

Wideo w akcji - to program Honoraty Gawlas dla profesjonalistów marketingu, komunikacji i szkoleń. Program realizowany ze studia TVIP w kilku formatach - pigułek wiedzy, wywiadów, debat. Zapraszani goście to eksperci praktycy w obszarze wykorzystania wideo w biznesie. Dzielą się wskazówkami na temat strategii wideo i content marketingowej, produkcji wideo, projektowania wideo dla marketingu, komunikacji, szkoleń i sprzedaży. Mówią otwarcie o tym, co sprawia, że wideo działa oraz jak ustrzec się błędów wynikających z braku strategii i celu, niezrozumienia potrzeb odbiorców, przepalania budżetów na "wielkie" produkcje, których nikt nie chce oglądać. Ponadto, nieustannie drążony jest temat, jak mówić do rzeczy i do ludzi. Podsumowując, znajdziesz tu wszystko o wideo, przed którym stawiane są konkretne oczekiwania biznesowe.   

 


 

Może Cię zainteresować:

STUDIO TVIP - miejsce zaprojektowane z myślą o komfortowej i profesjonalnej produkcji wideo dla (content) marketingu, komunikacji wewnętrznej i szkoleń.

BEZPŁATNE WARSZTATY W STUDIU GREEN SCREEN "WIDEO W AKCJI"

NEWSLETTER - bądź na bieżąco z produkcjami Webcastera i otrzymuj ekspercką wiedzę w telewizyjnej jakości prosto na swoją skrzynkę.

 


CHCESZ PRODUKOWAĆ WIDEO?
Zobacz studio zaprojektowane z myślą o realizacji webinarów, szkoleń, pigułek wiedzy, live streamingów, komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej:

Studio 

ul. Racjonalizacji 5, Warszawa 02-673

SPOTKAJMY SIĘ I POROZMAWIAJMY O WIDEO:

e-mail: biuro@tvip.pl

tel. 22 487 97 60 

tel. 794 700 307

www.tvip.pl