Jakub B. Bączek, Honorata Gawlas

Jak mentalnie przygotować siebie i zespół do pracy z kamerą?

Jak wideo pomaga budować jakość w oczach klientów? Jaki potencjał biznesowy ma wideo dla komunikacji marketingowej Jakuba B.Bączka? Jak mentalnie podejść do nowych wyzwań zawodowych? Jak radzić sobie z lękami? Kiedy potrzebne jest przygotowanie mentalne? Jakie są główne powody blokad? Jaki jest główny czynnik przegrywania wśród najlepszych? Gdzie jest złoty środek między pewnością siebie a arogancją? Jak introwertycy powinni przygotowywać się do wystąpień przed kamerą? Intencja paradoksalna sposobem na tremę. Co leży u podłoża perfekcjonizmu? Na czym polega strategia działania ze strachem 1-2-3? Jak polubić strach związany z wyzwaniami? Kiedy należy zrezygnować z wystąpień przed kamerą? Jak zapanować nad koncentracją kiedy odczuwamy tremę? Jak zmotywować różne pokolenia pracowników do pracy z kamerą?

GOŚĆ PROGRAMU:

Jakub B. Bączek – trener mentalny i biznesowy, mówca inspiracyjny, właściciel kilku firm, autor ponad 100 publikacji i 18 książek (w tym kilku bestsellerów) sprzedawanych dziś w 17 krajach! Człowiek wolny finansowo. Podróżnik. Pasjonat Życia. Człowiek, który uważa, że marzenia się nie spełniają – marzenia się… SPEŁNIA! Zachęca do bardzo konkretnego działania. Jest bardzo szczery, ale też wymagający. Mówi o sprawach, o których inni boją się powiedzieć. Zachęca słuchaczy do wychodzenia ze strefy komfortu, do ryzykowania i działania pod prąd.
Poprowadził już setki szkoleń i wystąpień publicznych. Występował na scenie z takimi autorytetami jak Brian Tracy, Jack Canfield, Tony Robbins, Stephane Antiga, Nick Vujicic, Les Brown, Jacek Santorski, Garri Kasparov, Dan Millman, Mamed Khalidov, gen. Roman Polko, Prof. Rafał Ohme, Tomasz Kammel, czy Prof. Robert Cialdini. Otrzymał także owacje na stojąco na University of Oxford.

Wideo w akcji - to program Honoraty Gawlas dla profesjonalistów marketingu, komunikacji i szkoleń. Program realizowany ze studia TVIP w kilku formatach - pigułek wiedzy, wywiadów, debat. Zapraszani goście to eksperci praktycy w obszarze wykorzystania wideo w biznesie. Dzielą się wskazówkami na temat strategii wideo i content marketingowej, produkcji wideo, projektowania wideo dla marketingu, komunikacji, szkoleń i sprzedaży. Mówią otwarcie o tym, co sprawia, że wideo działa oraz jak ustrzec się błędów wynikających z braku strategii i celu, niezrozumienia potrzeb odbiorców, przepalania budżetów na "wielkie" produkcje, których nikt nie chce oglądać. Ponadto, nieustannie drążony jest temat, jak mówić do rzeczy i do ludzi. Podsumowując, znajdziesz tu wszystko o wideo, przed którym stawiane są konkretne oczekiwania biznesowe.   

 


 

Może Cię zainteresować:

STUDIO TVIP - miejsce zaprojektowane z myślą o komfortowej i profesjonalnej produkcji wideo dla (content) marketingu, komunikacji wewnętrznej i szkoleń.

BEZPŁATNE WARSZTATY W STUDIU GREEN SCREEN "WIDEO W AKCJI"

NEWSLETTER - bądź na bieżąco z produkcjami Webcastera i otrzymuj ekspercką wiedzę w telewizyjnej jakości prosto na swoją skrzynkę.

 


CHCESZ PRODUKOWAĆ WIDEO?
Zobacz studio zaprojektowane z myślą o realizacji webinarów, szkoleń, pigułek wiedzy, live streamingów, komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej:

Studio 

ul. Racjonalizacji 5, Warszawa 02-673

SPOTKAJMY SIĘ I POROZMAWIAJMY O WIDEO:

e-mail: biuro@tvip.pl

tel. 22 487 97 60 

tel. 794 700 307

www.tvip.pl