Tomasz Kozłowski, Honorata Gawlas

Jak pokonać lęk przed kamerą?

Skąd się bierze lęk przed kamerą i wystąpieniami publicznymi? Dlaczego lęki są potrzebne i jaką rolę mogą odgrywać w naszym życiu? Co jest po drugiej stronie lęku? Gdzie jest granica pokonywania lęku, kiedy powinniśmy odpuścić? Dlaczego warto podjąć wyzwanie i stawić czoła kamerze?

GOŚĆ PROGRAMU:

Tomasz Kozłowski mówca motywacyjny, coach, psycholog pracujący z managerami i zarządami wielu firm i organizacji (np. praca z oficerami NATO w obszarze przywództwa transformacyjnego). Autor programów diagnozujących dysfunkcje zespołowe i dostarczających działania naprawcze w tym zakresie. Zaangażowanie w sporty ekstremalne, głównie skoki spadochronowe (w tym rekordowy skok spadochronowy ze stratosfery 10.735 m), dało mu bardzo cenne filary do kształtowania postawy związanej z potrzebą dokonywania stałej autodiagnozy oraz autoanalizy własnych słabości w celu tworzenia rzetelnej mapy obszarów kwalifikowanych do rozwoju. Pracuje z managerami, którzy zgłaszają trudności w obszarze lęków społecznych, wątpliwości decyzji, problemów motywacyjnych oraz obszarów ryzyka.

Wideo w akcji - to program Honoraty Gawlas dla profesjonalistów marketingu, komunikacji i szkoleń. Program realizowany ze studia TVIP w kilku formatach - pigułek wiedzy, wywiadów, debat. Zapraszani goście to eksperci praktycy w obszarze wykorzystania wideo w biznesie. Dzielą się wskazówkami na temat strategii wideo i content marketingowej, produkcji wideo, projektowania wideo dla marketingu, komunikacji, szkoleń i sprzedaży. Mówią otwarcie o tym, co sprawia, że wideo działa oraz jak ustrzec się błędów wynikających z braku strategii i celu, niezrozumienia potrzeb odbiorców, przepalania budżetów na "wielkie" produkcje, których nikt nie chce oglądać. Ponadto, nieustannie drążony jest temat, jak mówić do rzeczy i do ludzi. Podsumowując, znajdziesz tu wszystko o wideo, przed którym stawiane są konkretne oczekiwania biznesowe.   

 


 

Może Cię zainteresować:

STUDIO TVIP - miejsce zaprojektowane z myślą o komfortowej i profesjonalnej produkcji wideo dla (content) marketingu, komunikacji wewnętrznej i szkoleń.

BEZPŁATNE WARSZTATY W STUDIU GREEN SCREEN "WIDEO W AKCJI"

NEWSLETTER - bądź na bieżąco z produkcjami Webcastera i otrzymuj ekspercką wiedzę w telewizyjnej jakości prosto na swoją skrzynkę.

 


CHCESZ PRODUKOWAĆ WIDEO?
Zobacz studio zaprojektowane z myślą o realizacji webinarów, szkoleń, pigułek wiedzy, live streamingów, komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej:

Studio 

ul. Racjonalizacji 5, Warszawa 02-673

SPOTKAJMY SIĘ I POROZMAWIAJMY O WIDEO:

e-mail: biuro@tvip.pl

tel. 22 487 97 60 

tel. 794 700 307

www.tvip.pl