prof. dr hab. med. Krzysztof J. Filipiak, Honorata Gawlas

Jakie wideo produkować dla lekarzy?

Jakie są możliwości kształcenia lekarzy online? Jak produkować webinaria i czym można się wyróżnić w takich produkcjach? Kiedy webinar jest wartościowy dla lekarzy? 3 kluczowe kompetencje eksperta, który prowadzi webinaria dla lekarzy. Jakie treści są interesujące dla lekarzy? Jak będzie ewoluował format webinaru? Jak kształcić najmłodsze pokolenie lekarzy? Jaką wiedzą w zakresie medycyny można się dzielić za pomocą wideo? Co jest istotne w procesie produkcji webinaru? Na co należy uważać podczas współpracy z firmą farmaceutyczną przy produkcji webinaru? Jakie są najczęstsze błędy w produkcji webinarów dla lekarzy?

GOŚĆ PROGRAMU:

prof. dr hab. med. Krzysztof J. Filipiak - kardiolog, internista, hipertensjolog, farmakolog kliniczny (4 specjalizacje); profesor zwyczajny w I Katedrze i Klinice Kardiologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (WUM); były Prodziekan i Prorektor WUM, Prezes Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego, były redaktor naczelny „Kardiologii Polskiej”, obecny redaktor wykonawczy „Cardiology Journal”. Tytuł naukowy profesora otrzymał w 37. roku życia, będąc w chwili mianowania najmłodszym profesorem kardiologii w Polsce. Ponad 300 publikacji indeksowanych w bazie PubMed MEDLINE; wg Google Scholar (sierpień 2019): 4390 cytowań, Hirsch index = 30; i-10 index = 101; doświadczenie w rozwoju kadry: promotor 20 doktoratów, w tym 10 z wyróżnieniem, opiekun 3 habilitacji, opiekun 12 specjalizacji z kardiologii i 7 z chorób wewnętrznych; recenzent 49 prac doktorskich, 18 habilitacji,11 wniosków profesorskich.

facebook.com/profKrzysztofJFilipiak

IG: profkrzysztofjfilipiak

 

Wideo w akcji - program Honoraty Gawlas dla profesjonalistów marketingu, komunikacji i szkoleń. Program realizowany jest w studiu TVIP specjalizującym się w produkcji formatów eksperckich - webinarów, pigułek wiedzy, wywiadów, debat. Zapraszani goście to eksperci praktycy w obszarze wykorzystania wideo w biznesie oraz wystąpień przed kamerą. Dzielą się wskazówkami na temat strategii wideo i content marketingowej, produkcji wideo, projektowania wideo dla marketingu, komunikacji, szkoleń i sprzedaży. Mówią otwarcie o tym, co sprawia, że wideo działa oraz jak ustrzec się błędów wynikających z braku strategii i celu, niezrozumienia potrzeb odbiorców, przepalania budżetów na "wielkie" produkcje, których nikt nie chce oglądać. Ponadto, nieustannie drążony jest temat, jak mówić do rzeczy i do ludzi. Podsumowując, znajdziesz tu wszystko o wideo, przed którym stawiane są konkretne cele biznesowe.   

 


 

Może Cię zainteresować:

 

STUDIO WEBINAROWE - miejsce zaprojektowane z myślą o komfortowej i profesjonalnej produkcji webinarów, formatów wideo dedykowanych dla szkoleń

BEZPŁATNE WARSZTATY W STUDIU GREEN SCREEN "WIDEO W AKCJI"

NEWSLETTER - bądź na bieżąco z produkcjami Webcastera i otrzymuj ekspercką wiedzę w telewizyjnej jakości prosto na swoją skrzynkę.

 


CHCESZ PRODUKOWAĆ WIDEO?
Zobacz studio zaprojektowane z myślą o realizacji webinarów, szkoleń, pigułek wiedzy, live streamingów, komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej:

Studio 

ul. Racjonalizacji 5, Warszawa 02-673

SPOTKAJMY SIĘ I POROZMAWIAJMY O WIDEO:

e-mail: biuro@tvip.pl

tel. 22 487 97 60 

tel. 794 700 307

www.tvip.pl