Martin Stankiewicz, Honorata Gawlas

Jak produkować, żeby się oglądało – przepis na wideo Martina Stankiewicza

Jak wyeksponować markę w filmie? Skąd czerpać pomysły na filmy? Jak się buduje historię w filmie? Twórca vis słup ogłoszeniowy - jak pracować z influencerem? Czy filmy sponsorowane mają wartość dla odbiorców? Czy jakość produkcji na You Tubie ma znaczenie? Jakie są niebezpieczeństwa dla marki wynikające ze współpracy z influencerami? Jaki jest klucz do popularności na You Tubie?

A także:
Jak Martin buduje swój wizerunek? Cechy autorskie Martina Stankiewicza. Co ma wspólnego tworzenie filmów z przeżywaniem życia? Bohater filmów Martina jako alter ego twórcy. Odpowiedzialność twórców za tworzone treści - jak kształtuje się wrażliwość młodych odbiorców?

GOŚĆ PROGRAMU:

Martin Stankiewicz - na YouTubie działa już od ponad 5 lat, a w tym czasie swoim widzom (1,2 mln subskrypcji) dał się poznać nie tylko jako najbarwniejsza postać na platformie, ale także jako autor dłuższych form fabularnych, które charakteryzuje wysoka jakość oraz duża dbałość o szczegóły i estetykę produkcji. Twórczość Martina doceniają nie tylko widzowie, ale także marki, z którymi z sukcesem realizuje liczne kampanie. Martin Stankiewicz dwukrotnie był laureatem głównej nagrody w konkursie Grand Video Awards, w kategorii branded content.

Prowadzi kanał na You Tube MARTIN STANKIEWICZ

 

Wideo w akcji - to program Honoraty Gawlas dla profesjonalistów marketingu, komunikacji i szkoleń. Program realizowany ze studia TVIP w kilku formatach - pigułek wiedzy, wywiadów, debat. Zapraszani goście to eksperci praktycy w obszarze wykorzystania wideo w biznesie. Dzielą się wskazówkami na temat strategii wideo i content marketingowej, produkcji wideo, projektowania wideo dla marketingu, komunikacji, szkoleń i sprzedaży. Mówią otwarcie o tym, co sprawia, że wideo działa oraz jak ustrzec się błędów wynikających z braku strategii i celu, niezrozumienia potrzeb odbiorców, przepalania budżetów na "wielkie" produkcje, których nikt nie chce oglądać. Ponadto, nieustannie drążony jest temat, jak mówić do rzeczy i do ludzi. Podsumowując, znajdziesz tu wszystko o wideo, przed którym stawiane są konkretne oczekiwania biznesowe.   

 


 

Może Cię zainteresować:

STUDIO TVIP - miejsce zaprojektowane z myślą o komfortowej i profesjonalnej produkcji wideo dla (content) marketingu, komunikacji wewnętrznej i szkoleń.

BEZPŁATNE WARSZTATY W STUDIU GREEN SCREEN "WIDEO W AKCJI"

NEWSLETTER - bądź na bieżąco z produkcjami Webcastera i otrzymuj ekspercką wiedzę w telewizyjnej jakości prosto na swoją skrzynkę.

 


CHCESZ PRODUKOWAĆ WIDEO?
Zobacz studio zaprojektowane z myślą o realizacji webinarów, szkoleń, pigułek wiedzy, live streamingów, komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej:

 

Studio 

ul. Racjonalizacji 5, Warszawa 02-673

SPOTKAJMY SIĘ I POROZMAWIAJMY O WIDEO:

e-mail: biuro@tvip.pl

tel. 22 487 97 60 

tel. 794 700 307

www.tvip.pl