Gabriela Nadczuk, Honorata Gawlas

Sukces w webinariach - jak to robi Comarch?

Przedstawiamy taktykę produkcji webinarów przez firmę Comarch. Z rozmowy dowiesz się jak wybrać temat webinaru? Kogo zaprosić do poprowadzenia webinarium? Jak uniknąć problemów technicznych i robić webinaria do dużej liczby odbiorców? Kryteria udanego webinaru. Webinaria jako punkt styku pracy marketerów i sprzedawców. Jak promować webinaria? Jak przygotować zespół do prowadzenia webinarów?

GOŚĆ PROGRAMU:

Gabriela Nadczuk - swój rozwój zawodowy związała z marketingiem oraz zarządzaniem. Po ukończeniu studiów budowała dział marketingu w działającej na rynku B2B firmie PHU MAGA. Dalsze doświadczenie zdobywała w Grupie Hawełka Sp. z o.o., gdzie zarządzała pracą Restauracji Hawełka oraz pełniła obowiązki kierownika ds. marketingu sieci restauracji. Od 2007 roku związana z Grupą Kapitałową Comarch SA, początkowo na stanowisku specjalisty ds. marketingu, później jako kierownik marketingu, a od listopada 2014 roku dyrektor marketingu sektora ERP. Ukończyła kursy i szkolenia dot. marketingu i reklamy oraz public relations, jak również kurs Soft Skills Comarch Education Framework w ramach kompleksowego programu rozwoju kadry menadżerskiej Comarch SA.

Webinaria realizowane przez Comarch ERP można obejrzeć na webinary.comarch.pl

Wideo w akcji - to program Honoraty Gawlas dla profesjonalistów marketingu, komunikacji i szkoleń. Program realizowany ze studia TVIP w kilku formatach - pigułek wiedzy, wywiadów, debat. Zapraszani goście to eksperci praktycy w obszarze wykorzystania wideo w biznesie. Dzielą się wskazówkami na temat strategii wideo i content marketingowej, produkcji wideo, projektowania wideo dla marketingu, komunikacji, szkoleń i sprzedaży. Mówią otwarcie o tym, co sprawia, że wideo działa oraz jak ustrzec się błędów wynikających z braku strategii i celu, niezrozumienia potrzeb odbiorców, przepalania budżetów na "wielkie" produkcje, których nikt nie chce oglądać. Ponadto, nieustannie drążony jest temat, jak mówić do rzeczy i do ludzi. Podsumowując, znajdziesz tu wszystko o wideo, przed którym stawiane są konkretne oczekiwania biznesowe.   

 


 

Może Cię zainteresować:

STUDIO WEBINAROWE - miejsce zaprojektowane z myślą o komfortowej i profesjonalnej produkcji webinarów.

BEZPŁATNE WARSZTATY W STUDIU GREEN SCREEN "WIDEO W AKCJI"

NEWSLETTER - bądź na bieżąco z produkcjami Webcastera i otrzymuj ekspercką wiedzę w telewizyjnej jakości prosto na swoją skrzynkę.

 


CHCESZ PRODUKOWAĆ WIDEO?
Zobacz studio zaprojektowane z myślą o realizacji webinarów, szkoleń, pigułek wiedzy, live streamingów, komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej:

 

Studio 

ul. Racjonalizacji 5, Warszawa 02-673

SPOTKAJMY SIĘ I POROZMAWIAJMY O WIDEO:

e-mail: biuro@tvip.pl

tel. 22 487 97 60 

tel. 794 700 307

www.tvip.pl