Tomasz Kammel, Honorata Gawlas

Marketing produkuje ... Tomasz Kammel o pułapkach czyhających na marki

Jakie błędy popełniają marketerzy podczas projektowania przekazów wideo? 3 powody dla których ludzie będą chcieli cię słuchać. Doświadczenia telewizyjne w produkcjach internetowych dla marek. Dziennikarska ciekawość świata, jako sposób tworzenia eksperckich treści. Czego marki mogą się nauczyć od ludzi telewizji?

GOŚĆ PROGRAMU:

Tomasz Kammel - mówca, showman, inspirator, dziennikarz, prezenter, host, producent, trener sztuki komunikacji i wystąpień publicznych. Od 1997 roku związany z Telewizją Polską. Prowadził liczne polskie festiwale, takie jak m.in. Sopot Festival, opolski Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej. oraz programy m.in. ”Randkę w ciemno”, ”Wykrywacz kłamstw”, ”Teleexpress”, ”Show Express”, ”Sekrety rodzinne”, ”Pytanie na śniadanie”, ”Dzieciaki górą!”, “The Voice of Poland" i "The Voice Kids”. Wykłada metodykę dziennikarstwa telewizyjnego oraz autoprezentację i wystąpienia publiczne na jednej z uczelni wyższych na Śląsku.

Prowadzi kanał na You Tube KAMMEL CZANEL

 

Wideo w akcji - to program Honoraty Gawlas dla profesjonalistów marketingu, komunikacji i szkoleń. Program realizowany ze studia TVIP w kilku formatach - pigułek wiedzy, wywiadów, debat. Zapraszani goście to eksperci praktycy w obszarze wykorzystania wideo w biznesie. Dzielą się wskazówkami na temat strategii wideo i content marketingowej, produkcji wideo, projektowania wideo dla marketingu, komunikacji, szkoleń i sprzedaży. Mówią otwarcie o tym, co sprawia, że wideo działa oraz jak ustrzec się błędów wynikających z braku strategii i celu, niezrozumienia potrzeb odbiorców, przepalania budżetów na "wielkie" produkcje, których nikt nie chce oglądać. Ponadto, nieustannie drążony jest temat, jak mówić do rzeczy i do ludzi. Podsumowując, znajdziesz tu wszystko o wideo, przed którym stawiane są konkretne oczekiwania biznesowe.   

 


 

Może Cię zainteresować:

STUDIO WEBINAROWE - miejsce zaprojektowane z myślą o komfortowej i profesjonalnej produkcji wideo dla (content) marketingu.

BEZPŁATNE WARSZTATY W STUDIU GREEN SCREEN "WIDEO W AKCJI"

NEWSLETTER - bądź na bieżąco z produkcjami Webcastera i otrzymuj ekspercką wiedzę w telewizyjnej jakości prosto na swoją skrzynkę.

 


CHCESZ PRODUKOWAĆ WIDEO?
Zobacz studio zaprojektowane z myślą o realizacji webinarów, szkoleń, pigułek wiedzy, live streamingów, komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej:

 

Studio 

ul. Racjonalizacji 5, Warszawa 02-673

SPOTKAJMY SIĘ I POROZMAWIAJMY O WIDEO:

e-mail: biuro@tvip.pl

tel. 22 487 97 60 

tel. 794 700 307

www.tvip.pl