Paweł Niziński, Bogna Balicka, dr Mariusz Kondrat

Jak zabezpieczyć markę przed kopiowaniem?

Z webcastu dowiesz się:
- dlaczego konsumenci kupują podróbki
- dlaczego tak wiele marek jest kopiowanych
- jaki wpływ na rynek ma zjawisko marek własnych
- jak tworzyć unikalne marki, które trudno jest imitować   

Produkcje dla Twojej marki w jakości Webcastera? 

Paweł Niziński: Przewodniczący Rady Marek Business Superbrands, Partner Goodbrand Central Eastern Europe / CEO better. CEE. Socjolog (UW), artysta grafik, designer (ASP Warszawa, Amsterdam). Specjalizuje się w budowaniu zrównoważonych marek, CSR i innowacjach społecznych. Od 1991 roku w branży komunikacji marketingowej. Autor kilkudziesięciu launchów nowych marek na polskim rynku oraz wielu kampanii reklamowych i społecznych. Juror w polskich i międzynarodowych konkursach reklamowych. Wydawca multimedialnego projektu oraz kwartalnika idei CRNavigator i blogosfery Be-navigator.

Bogna Balicka: Partner Zarządzający BAVLAB – działającej w strukturach WPP marki konsultingowej, świadczącej usługi w oparciu o wyniki największego na świecie cyklicznego badania konsumenckiego BAV. Poprzednio prowadziła własną agencję brand design. Wcześniej była partnerem w firmie doradztwa marketingowego Stratosfera, do której przeszła z IQS and Quant Group, gdzie pracowała jako szef zespołu badawczego.

dr Mariusz Kondrat: doktor nauk prawnych, europejski rzecznik patentowy, adwokat. Od 2006 r. zarządza Kancelarią Kondrat i Partnerzy. Wcześniej pracownik departamentu prawnego UKIE oraz adiunkt i wykładowca prawa wspólnotowego na UKSW. Studiował prawo na uniwersytetach w Lublinie, Leuven, Oxfordzie i Amsterdamie. Od kilkunastu lat jest czynnie zaangażowany w tworzenie i interpretowanie prawa farmaceutycznego. Prelegent i wykładowca wielu konferencji i szkoleń. Autor licznych publikacji z zakresu prawa własności przemysłowej i prawa farmaceutycznego, w tym pierwszego komentarza do ustawy Prawo farmaceutyczne.


Zobacz również:
Czym jest marka?
Ile kosztuje prawna ochrona marki?


CHCESZ PRODUKOWAĆ WIDEO?
Zobacz studio zaprojektowane z myślą o realizacji webinarów, szkoleń, pigułek wiedzy, live streamingów, komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej:


Studio 

ul. Racjonalizacji 5, Warszawa 02-673

SPOTKAJMY SIĘ I POROZMAWIAJMY O WIDEO:

e-mail: biuro@tvip.pl

tel. 22 487 97 60 

tel. 794 700 307

www.tvip.pl