Wiktor Łyczko, Daniel Szcześniewski

W jaki sposób budować nowoczesny ekosystem marketingowy 4.0?

Odcinek 7Wiktor Łyczko rozmawia z Danielem Szcześniewskim o tym:
jakie obszary muszą być obsługiwane oraz rozumiane przez marketing 4.0
- w jaki sposób i w jakiej kolejności budować nowoczesny ekosystem marketingowy 4.0
- jakie kompetencje powinien mieć zespól marketingowy

Produkcje dla Twojej marki w jakości Webcastera? 

Daniel Szcześniewski entuzjasta marketingu B2B wyspecjalizowany w tworzeniu i wdrażaniu strategii go-to-market dla produktów technologicznych. Lider zmieniający klasyczne struktury marketingowe w zespoły go-to-marketowe napędzające sprzedaż.

Wiktor Łyczko od ponad 10 lat praktyk marketingu i sprzedaży B2B. Założyciel TheLeadWay.com oraz blogB2B.com. Osobom zajmującym się marketingiem i sprzedażą B2B dostarcza rzetelną i praktyczną wiedzę, informacje, wskazówki, poradniki i inspiracje dotyczące tego jak skutecznie sprzedawać i prowadzić działania marketingowe do Klienta biznesowego w Polsce i na rynkach zagranicznych w czasach Transformacji Cyfrowej (Digital Transformation).

B2B Power Talks to MOCNY program internetowy dla managerów marketingu i sprzedaży B2B. Prowadzący Wiktor Łyczko nie boi się zadawać trudnych i niewygodnych pytań swoim gościom - ekspertom marketingu i sprzedaży. Program kierowany do managerów, którzy chcą trzymać rękę na pulsie, wdrażać skuteczne strategie i taktyki marketingowo-sprzedażowe oraz poznać sprawdzone narzędzia. 


CHCESZ PRODUKOWAĆ WIDEO?
Zobacz studio zaprojektowane z myślą o realizacji webinarów, szkoleń, pigułek wiedzy, live streamingów, komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej:


Studio 

ul. Racjonalizacji 5, Warszawa 02-673

SPOTKAJMY SIĘ I POROZMAWIAJMY O WIDEO:

e-mail: biuro@tvip.pl

tel. 22 487 97 60 

tel. 794 700 307

www.tvip.pl