Wiktor Łyczko, Łukasz Parafianowicz

Dlaczego duże i średnie firmy powinny się wzorować na startup'ach?

Odcinek 6: Wiktor Łyczko rozmawia z Łukaszem Parafianowiczem o tym:
- czy startup może sprzedawać lepiej niż korporacja
- co decyduje o jego sukcesie
- dlaczego duże i średnie firmy powinny się wzorować na startupach, aby odnosić sukces

Produkcje dla Twojej marki w jakości Webcastera? 

Łukasz Parafianowicz dyrektor ds. operacyjnych, Surge Cloud. Z branżą startupową związany od 2010 roku kiedy to wspólnie z Piotrem Koźniewskim stworzył 3R Studio Mobile, nabyte w lipcu 2017 roku przez inwestora branżowego. W Surge Cloud odpowiada za działania strategiczne dla spółki. Od 2013 roku wspiera startupy na etapie pozyskiwania kapitału, w czym pomagają mu liczne relacje na rynku kapitałowym. Pełnił funkcję członka rady nadzorczej w kilku startupach, pośredniczył w sprzedaży jednego z przedsięwzięć do spółki notowanej na GPW.

Wiktor Łyczko od ponad 10 lat praktyk marketingu i sprzedaży B2B. Założyciel TheLeadWay.com oraz blogB2B.com. Osobom zajmującym się marketingiem i sprzedażą B2B dostarcza rzetelną i praktyczną wiedzę, informacje, wskazówki, poradniki i inspiracje dotyczące tego jak skutecznie sprzedawać i prowadzić działania marketingowe do Klienta biznesowego w Polsce i na rynkach zagranicznych w czasach Transformacji Cyfrowej (Digital Transformation).

B2B Power Talks to MOCNY program internetowy dla managerów marketingu i sprzedaży B2B. Prowadzący Wiktor Łyczko nie boi się zadawać trudnych i niewygodnych pytań swoim gościom - ekspertom marketingu i sprzedaży. Program kierowany do managerów, którzy chcą trzymać rękę na pulsie, wdrażać skuteczne strategie i taktyki marketingowo-sprzedażowe oraz poznać sprawdzone narzędzia. 


CHCESZ PRODUKOWAĆ WIDEO?
Zobacz studio zaprojektowane z myślą o realizacji webinarów, szkoleń, pigułek wiedzy, live streamingów, komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej: 


Studio 

ul. Racjonalizacji 5, Warszawa 02-673

SPOTKAJMY SIĘ I POROZMAWIAJMY O WIDEO:

e-mail: biuro@tvip.pl

tel. 22 487 97 60 

tel. 794 700 307

www.tvip.pl