Wiktor Łyczko, Agnieszka Zarzycka

Czy współpraca marketingu i sprzedaży B2B jest opłacalna?

Odcinek 4: Wiktor Łyczko rozmawia z Agnieszką Zarzycką o tym:
- czy rzeczywiście współpraca marketingu i sprzedaży B2B jest opłacalna
- jak realnie zmierzyć efekty obu tych działów

Produkcje dla Twojej marki w jakości Webcastera? 

Agnieszka Zarzycka z branżą nowych technologii związana od 20 lat. Posiada bogate doświadczenie w komunikacji marketingowej i sprzedaży. Od 2015 r. w Oracle współpracuje z Klientami, Partnerami i zespołami sprzedażowymi w Europe Centralno-Wschodniej i Rosji. Odpowiada za portfolio rozwiązań wspierających tworzenie pozytywnych doświadczeń Klientów i optymalizacją procesów sprzedażowo – marketingowo – obsługowych. 

Wiktor Łyczko od ponad 10 lat praktyk marketingu i sprzedaży B2B. Założyciel TheLeadWay.com oraz blogB2B.com. Osobom zajmującym się marketingiem i sprzedażą B2B dostarcza rzetelną i praktyczną wiedzę, informacje, wskazówki, poradniki i inspiracje dotyczące tego jak skutecznie sprzedawać i prowadzić działania marketingowe do Klienta biznesowego w Polsce i na rynkach zagranicznych w czasach Transformacji Cyfrowej (Digital Transformation).

B2B Power Talks to MOCNY program internetowy dla managerów marketingu i sprzedaży B2B. Prowadzący Wiktor Łyczko nie boi się zadawać trudnych i niewygodnych pytań swoim gościom - ekspertom marketingu i sprzedaży. Program kierowany do managerów, którzy chcą trzymać rękę na pulsie, wdrażać skuteczne strategie i taktyki marketingowo-sprzedażowe oraz poznać sprawdzone narzędzia. 


CHCESZ PRODUKOWAĆ WIDEO?
Zobacz studio zaprojektowane z myślą o realizacji webinarów, szkoleń, pigułek wiedzy, live streamingów, komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej:​​​​​​

Studio 

ul. Racjonalizacji 5, Warszawa 02-673

SPOTKAJMY SIĘ I POROZMAWIAJMY O WIDEO:

e-mail: biuro@tvip.pl

tel. 22 487 97 60 

tel. 794 700 307

www.tvip.pl