Wiktor Łyczko, Piotr Mroziński

Jak wykorzystać LinkedIn Sales Navigator w sprzedaży i marketingu B2B?

Odcinek 2: Wiktor Łyczko rozmawia z Piotrem Mrozińskim o tym, jak aplikacje LinkedIn oraz Sales Navigator zrewolucjonizują marketing i sprzedaż B2B.

Produkcje dla Twojej marki w jakości Webcastera? 

Piotr Mroziński wspiera firmy w ich ekspansji międzynarodowej i opracowaniu strategii rozwoju biznesu i sprzedaży. Jest zafascynowany nowymi technologiami i ich wpływem na dominacje rynkową. Specjalizuje się w rynkach Środkowo Europejskich i wczesnych okresach rozwoju. Ukończył MBA w biznesie międzynarodowym i MSc w zarządzaniu innowacją i nowymi technologiami na czołowych uczelniach Europejskich.

Wiktor Łyczko od ponad 10 lat praktyk marketingu i sprzedaży B2B. Założyciel TheLeadWay.com oraz blogB2B.com. Osobom zajmującym się marketingiem i sprzedażą B2B dostarcza rzetelną i praktyczną wiedzę, informacje, wskazówki, poradniki i inspiracje dotyczące tego jak skutecznie sprzedawać i prowadzić działania marketingowe do Klienta biznesowego w Polsce i na rynkach zagranicznych w czasach Transformacji Cyfrowej (Digital Transformation).

B2B Power Talks to MOCNY program internetowy dla managerów marketingu i sprzedaży B2B. Prowadzący Wiktor Łyczko nie boi się zadawać trudnych i niewygodnych pytań swoim gościom - ekspertom marketingu i sprzedaży. Program kierowany do managerów, którzy chcą trzymać rękę na pulsie, wdrażać skuteczne strategie i taktyki marketingowo-sprzedażowe oraz poznać sprawdzone narzędzia. 


 CHCESZ PRODUKOWAĆ WIDEO?
Zobacz studio zaprojektowane z myślą o realizacji webinarów, szkoleń, pigułek wiedzy, live streamingów, komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej: 


Studio 

ul. Racjonalizacji 5, Warszawa 02-673

SPOTKAJMY SIĘ I POROZMAWIAJMY O WIDEO:

e-mail: biuro@tvip.pl

tel. 22 487 97 60 

tel. 794 700 307

www.tvip.pl