Wiktor Łyczko, Igor Bielobradek

Jak nie przepalać budżetu na content marketing?

Odcinek 1: Wiktor Łyczko rozmawia z Igorem Bielobradkiem o tym:
- jak nie przepalać budżetu na content marketing
- dlaczego warto skupić się na niszy informacyjnej w komunikacji marketingowej

Produkcje dla Twojej marki w jakości Webcastera? 

Igor Bielobradek specjalista w zakresie content marketingu, generowania leadów i automatyzacji marketingu. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie pracy firmach B2B. Jest autorem bloga b2b-marketing.pl oraz podcastu „Rozmowy B2B”. 
Sprawdź definicje content marketingu: http://contentmarketinginstitute.com/what-is-content-marketing/

Wiktor Łyczko od ponad 10 lat praktyk marketingu i sprzedaży B2B. Założyciel TheLeadWay.com oraz blogB2B.com. Osobom zajmującym się marketingiem i sprzedażą B2B dostarcza rzetelną i praktyczną wiedzę, informacje, wskazówki, poradniki i inspiracje dotyczące tego jak skutecznie sprzedawać i prowadzić działania marketingowe do Klienta biznesowego w Polsce i na rynkach zagranicznych w czasach Transformacji Cyfrowej (Digital Transformation).

B2B Power Talks to MOCNY program internetowy dla managerów marketingu i sprzedaży B2B. Prowadzący Wiktor Łyczko nie boi się zadawać trudnych i niewygodnych pytań swoim gościom - ekspertom marketingu i sprzedaży. Program kierowany do managerów, którzy chcą trzymać rękę na pulsie, wdrażać skuteczne strategie i taktyki marketingowo-sprzedażowe oraz poznać sprawdzone narzędzia. 


CHCESZ PRODUKOWAĆ WIDEO?
Zobacz studio zaprojektowane z myślą o realizacji webinarów, szkoleń, pigułek wiedzy, live streamingów, komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej:

Studio 

ul. Racjonalizacji 5, Warszawa 02-673

SPOTKAJMY SIĘ I POROZMAWIAJMY O WIDEO:

e-mail: biuro@tvip.pl

tel. 22 487 97 60 

tel. 794 700 307

www.tvip.pl