Michał Bzowy, Jacek Kinecki, Przelewy24

Jak wyjść z garażu, stać się liczącą firmą w światowym e-commerce, Przelewy24

Dowiesz się od czego zacząć przygodę z e-commercem, z jakimi wyzwaniami, problemami należy się liczyć, co wpływa na sukces, jak zdobyć sympatię i uznanie klientów oraz w jaką stronę zmierza świat płatności online.

Produkcje dla Twojej marki w jakości Webcastera? 

Michał Bzowy Wiceprezes Zarządu, DialCom24. Absolwent Politechniki Poznańskiej, od 1999 roku zajmuje się projektowaniem i implementacją systemów przeznaczonych dla Internetu. Jest współtwórcą i głównym architektem systemu Przelewy24. Związany z firmą DialCom24 Sp. z o.o. od początku jej powstania. Specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego dla szerokiego zakresu usług łączących klientów biznesowych oraz indywidualnych. Kluczowym obszarem działalności jest obsługa płatności w Internecie poprzez serwis transakcyjny Przelewy24.

Jacek Kinecki Dyrektor Sprzedaży e-commerce w Przelewy24, ekspert Izby Gospodarki Elektronicznej. Z branżą e-commerce i IT związany od kilku lat. Do jego obowiązków należy monitoring rynku, rozwój oferty serwisu Przelewy24, inicjowanie, koordynowanie i nadzór nad prowadzonymi projektami, a przede wszystkim pozyskiwanie i budowanie relacji z kluczowymi Klientami oraz Partnerami serwisu. W codziennej pracy wizję Klienta zamienia w pełnowartościowy produkt. Ukończył UAM w Poznaniu na kierunku komunikacji społecznej.


CHCESZ PRODUKOWAĆ WIDEO?
Zobacz studio zaprojektowane z myślą o realizacji webinarów, szkoleń, pigułek wiedzy, live streamingów, komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej:


Studio 

ul. Racjonalizacji 5, Warszawa 02-673

SPOTKAJMY SIĘ I POROZMAWIAJMY O WIDEO:

e-mail: biuro@tvip.pl

tel. 22 487 97 60 

tel. 794 700 307

www.tvip.pl