• Michał Bzowy, Jacek Kinecki, Przelewy24

Jak wyjść z garażu, stać się liczącą firmą w światowym e-commerce, Przelewy24

Michał Bzowy Wiceprezes Zarządu, DialCom24. Absolwent Politechniki Poznańskiej, od 1999 roku zajmuje się projektowaniem i implementacją systemów przeznaczonych dla Internetu. Jest współtwórcą i głównym architektem systemu Przelewy24. Związany z firmą DialCom24 Sp. z o.o. od początku jej powstania. Specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego dla szerokiego zakresu usług łączących klientów biznesowych oraz indywidualnych. Kluczowym obszarem działalności jest obsługa płatności w Internecie poprzez serwis transakcyjny Przelewy24.


Jacek Kinecki Dyrektor Sprzedaży e-commerce w Przelewy24, ekspert Izby Gospodarki Elektronicznej. Z branżą e-commerce i IT związany od kilku lat. Do jego obowiązków należy monitoring rynku, rozwój oferty serwisu Przelewy24, inicjowanie, koordynowanie i nadzór nad prowadzonymi projektami, a przede wszystkim pozyskiwanie i budowanie relacji z kluczowymi Klientami oraz Partnerami serwisu. W codziennej pracy wizję Klienta zamienia w pełnowartościowy produkt. Prelegent podczas licznych imprez branżowych oraz szkoleń. W trakcie swojej kariery zawodowej współpracował z wieloma kluczowymi Partnerami, był odpowiedzialny za nadzorowanie wdrożeń rozbudowanych projektów w zakresie dedykowanych rozwiązań płatniczych. Ukończył UAM w Poznaniu na kierunku komunikacji społecznej.


Dowiesz się od czego zacząć przygodę z e-commercem, z jakimi wyzwaniami, problemami należy się liczyć, co wpływa na sukces, jak zdobyć sympatię i uznanie klientów oraz w jaką stronę zmierza świat płatności online.