• Maciej Orłoś, Daniel Kędzierski, Paweł Sala

Występ - mission impossible?

Maciej Orłoś dziennikarz, gospodarz programów telewizyjnych i konferansjer. Jeden z najbardziej popularnych prezenterów telewizyjnych w Polsce – laureat czterech Wiktorów, w tym Super Wiktora za całokształt dokonań oraz Telekamery. Trener wystąpień publicznych, autoprezentacji i kontaktów z mediami. Aktualnie prowadzi program #dziejesięnażywo w Telewizji WP - Grupy Wirtualna Polska - przegląd najważniejszych i najświeższych informacji ze świata. Najbardziej rozpoznawalny gospodarz Teleexpressu, z którym związany był przez 25 lat. Od 1999 r. prowadzi biznesowe szkolenia z wystąpień publicznych, autoprezentacji oraz szkolenia medialne. W 2008 roku za działalność konspiracyjną w Niezależnej Oficynie Wydawniczej NOWA w latach 80’ odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Daniel Kędzierski CEO FastTony.es - narzędzia, które pomaga tworzyć skuteczne kampanie na Facebooku dzięki funkcjom niedostępnym w bezpłatnych narzędziach, licznym integracjom z systemami zewnętrznymi i automatyzacji reklamy. Odpowiada za wizję produktu, zdobywanie nowych rynków oraz dystrybucję. Przedsiębiorca z trzynastoletnim doświadczeniem. Tworzył strategie biznesowe i marketingowe, a z jego rozwiązań technologicznych korzystały firmy takie jak: T-Mobile, DDB Tribal, McDonalds, Starcom. Prelegent największych krajowych i międzynarodowych konferencji. Prowadzi szkolenia, na których dzieli się wiedzą z zakresu tworzenia i optymalizacji kampanii Facebook Ads.

Paweł Sala absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Od czerwca 2007 roku na stanowisku brand managera rozpoczął wprowadzanie na rynek FreshMaila - nowoczesnego narzędzia do email marketingu, które jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się systemów tego typu. Obecnie dyrektor zarządzający firmy FreshMail. Ekspert email marketingu, współtwórca sukcesu wielu kampanii nagradzanych i wyróżnianych na takich konkursach jak Golden Arrow, WebStar Creative, Mixx Awards czy Kreatura. Autor książki „Świeże podejście do e-mail marketingu„ , a także współautor wielu innych. Mówca na konferencjach branżowych oraz wykładowca wyższych uczelni. Szef grupy ds. email marketingu przy IAB Polska, członek Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego oraz członkiem jury konkursach IAB Creative Showcase oraz Webstar Festival.


Maciej Orłoś rozmawia o występach publicznych ze swoimi gośćmi, niezwykłymi przedsiębiorcami - Danielem Kędzierskim z FastTony.es i Pawłem Salą z Freshmail. Dowiesz się, w jakich sytuacjach umiejętność przemawiania pomoże ci być skuteczniejszym szefem, pracodawcą, managerem, handlowcem.  Będziesz potrafić motywować zespół i nakręcać rozwój firmy. Poznasz dwie niesamowite historie przedsiębiorców, których droga do sukcesu prowadziła przez wiele scen i ciągłe poszukiwanie formuły na skuteczne wystąpienie.