Maciej Orłoś, Daniel Kędzierski, Paweł Sala

Występ - mission impossible?

Jeśli chcesz lepiej występować publicznie oraz nauczyć się pracy z kamerą i prompterem, to szkolenia online Macieja Orłosia jest dla Ciebie >> SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY 
Pobierz ebook Alfabet Wystąpień Macieja Orłosia.  

Z webcastu dowiesz się:
- w jakich sytuacjach umiejętność przemawiania pomoże ci być skuteczniejszym szefem, pracodawcą, managerem, handlowcem

- jak motywować zespół i nakręcać rozwój firmy
- poznasz dwie niesamowite historie przedsiębiorców, których droga do sukcesu prowadziła przez wiele scen i ciągłe poszukiwanie formuły na skuteczne wystąpienie

Wideo w komunikacji w jakości Webcastera? 

Maciej Orłoś dziennikarz, gospodarz programów telewizyjnych i konferansjer. Jeden z najbardziej popularnych prezenterów telewizyjnych w Polsce – laureat czterech Wiktorów, w tym Super Wiktora za całokształt dokonań oraz Telekamery. Trener wystąpień publicznych, autoprezentacji i kontaktów z mediami.  Najbardziej rozpoznawalny gospodarz Teleexpressu, z którym związany był przez 25 lat. Od 1999 r. prowadzi biznesowe szkolenia z wystąpień publicznych, autoprezentacji oraz szkolenia medialne. 

Daniel Kędzierski CEO FastTony.es - narzędzia, które pomaga tworzyć skuteczne kampanie na Facebooku dzięki funkcjom niedostępnym w bezpłatnych narzędziach, licznym integracjom z systemami zewnętrznymi i automatyzacji reklamy. Odpowiada za wizję produktu, zdobywanie nowych rynków oraz dystrybucję. Przedsiębiorca z trzynastoletnim doświadczeniem. Tworzył strategie biznesowe i marketingowe, a z jego rozwiązań technologicznych korzystały firmy takie jak: T-Mobile, DDB Tribal, McDonalds, Starcom. Prelegent największych krajowych i międzynarodowych konferencji. Prowadzi szkolenia, na których dzieli się wiedzą z zakresu tworzenia i optymalizacji kampanii Facebook Ads.

Paweł Sala absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Od czerwca 2007 roku na stanowisku brand managera rozpoczął wprowadzanie na rynek FreshMaila - nowoczesnego narzędzia do email marketingu, które jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się systemów tego typu. Obecnie dyrektor zarządzający firmy FreshMail. Mówca na konferencjach branżowych oraz wykładowca wyższych uczelni. Szef grupy ds. email marketingu przy IAB Polska, członek Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego oraz członkiem jury konkursach IAB Creative Showcase oraz Webstar Festival.


CHCESZ PRODUKOWAĆ WIDEO?
Zobacz studio zaprojektowane z myślą o realizacji webinarów, szkoleń, pigułek wiedzy, live streamingów, komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej:


Studio 

ul. Racjonalizacji 5, Warszawa 02-673

SPOTKAJMY SIĘ I POROZMAWIAJMY O WIDEO:

e-mail: biuro@tvip.pl

tel. 22 487 97 60 

tel. 794 700 307

www.tvip.pl