Robert Krool i Dariusz Milczarek

Mentoring Theater - nowatorska formuła rozwijania ludzi

Dowiesz się:
    - co to jest Mentoring Theater
    - jakie są plusy i minusy metodyk i dydaktyk, czyli jak znaleźć optymalną formułę rozwijania ludzi
    - do diabła z tymi wszystkimi mówcami, czyli co to za moda z tymi prelekcjami
    - jak i kiedy doświadczyć mentoringu w teatrze

Wideo w szkoleniach pracowników w jakości Webcastera? 

Robert Krool: obecny na scenie trudnych decyzji od ponad 26 lat. Przeprowadził 50 projektów zmian sukcesyjnych, uczestniczył w decyzjach biznesowych wartych nawet 5 mld PLN. W jego seminariach wzięło udział ponad 600 tys. decydentów. Przez szereg lat był jednym z nielicznych biegłych sądowych w dziedzinie restrukturyzacji. Klasyfikowany przez media na 7. miejscu w rankingu najbardziej wpływowych doradców biznesu w Polsce. Jest pomysłodawcą i współzałożycielem Liceum Ogólnokształcącego LifeSkills Nr 1 w centrum Warszawy. Fundator i prezes zarządu Fundacji LifeSkills.

Dariusz Milczarek: przedsiębiorca i menedżer, współwłaściciel kilku spółek z różnych obszarów rynku. Partner Zarządzający Sandler Training Polska (odpowiedzialny za rynek Polski i Centralnej Europy). Zorientowany biznesowo trener, mentor, konsultant i coach zajmujący się doradztwem biznesowym. Realizator projektów szkoleniowych i doradczych dla wielu polskich i międzynarodowych instytucji biznesowych. Występował na deskach teatralnych ze spektaklem „Rzecz o przywództwie i zarządzaniu, czyli słów kilka o nienawiści głupocie i nadziejach”. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce.


CHCESZ PRODUKOWAĆ WIDEO?
Zobacz studio zaprojektowane z myślą o realizacji webinarów, szkoleń, pigułek wiedzy, live streamingów, komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej:


Studio 

ul. Racjonalizacji 5, Warszawa 02-673

SPOTKAJMY SIĘ I POROZMAWIAJMY O WIDEO:

e-mail: biuro@tvip.pl

tel. 22 487 97 60 

tel. 794 700 307

www.tvip.pl