Martin Stankiewicz, Honorata Gawlas

3 mln wyświetleń na You Tubie! Jak Martin Stankiewicz zrobił film dla IKEI

Jak powstają filmy dla marek o milionowych zasięgach? Jak wyeksponować markę w filmie? Kuluary współpracy Martina z Ikeą przy produkcji "Facet vs Ikea". Jak powinna wyglądać współpraca influencera z marką? Jakie są warunki udanej współpracy z influencerem? Jak Martin tworzy filmy - kreacja, forma, styl, kolory? Jak przygotować brief dla influencera i jak rozliczać jego pracę? Kiedy wiadomo, że film jest sukcesem albo porażką - osobisty KPI Martina. Ile kosztują produkcje Martina?

GOŚĆ PROGRAMU:

Martin Stankiewicz - na YouTubie działa już od ponad 5 lat, a w tym czasie swoim widzom (1,2 mln subskrypcji) dał się poznać nie tylko jako najbarwniejsza postać na platformie, ale także jako autor dłuższych form fabularnych, które charakteryzuje wysoka jakość oraz duża dbałość o szczegóły i estetykę produkcji. Twórczość Martina doceniają nie tylko widzowie, ale także marki, z którymi z sukcesem realizuje liczne kampanie. Martin Stankiewicz dwukrotnie był laureatem głównej nagrody w konkursie Grand Video Awards, w kategorii branded content.

Prowadzi kanał na You Tube MARTIN STANKIEWICZ

Zobacz film Martina FACET vs IKEA

 

Wideo w akcji - to program Honoraty Gawlas dla profesjonalistów marketingu, komunikacji i szkoleń. Program realizowany ze studia TVIP w kilku formatach - pigułek wiedzy, wywiadów, debat. Zapraszani goście to eksperci praktycy w obszarze wykorzystania wideo w biznesie. Dzielą się wskazówkami na temat strategii wideo i content marketingowej, produkcji wideo, projektowania wideo dla marketingu, komunikacji, szkoleń i sprzedaży. Mówią otwarcie o tym, co sprawia, że wideo działa oraz jak ustrzec się błędów wynikających z braku strategii i celu, niezrozumienia potrzeb odbiorców, przepalania budżetów na "wielkie" produkcje, których nikt nie chce oglądać. Ponadto, nieustannie drążony jest temat, jak mówić do rzeczy i do ludzi. Podsumowując, znajdziesz tu wszystko o wideo, przed którym stawiane są konkretne oczekiwania biznesowe.   

 


 

Może Cię zainteresować:

STUDIO TVIP - miejsce zaprojektowane z myślą o komfortowej i profesjonalnej produkcji wideo dla (content) marketingu, komunikacji wewnętrznej i szkoleń.

BEZPŁATNE WARSZTATY W STUDIU GREEN SCREEN "WIDEO W AKCJI"

NEWSLETTER - bądź na bieżąco z produkcjami Webcastera i otrzymuj ekspercką wiedzę w telewizyjnej jakości prosto na swoją skrzynkę.

 


CHCESZ PRODUKOWAĆ WIDEO?
Zobacz studio zaprojektowane z myślą o realizacji webinarów, szkoleń, pigułek wiedzy, live streamingów, komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej:

 

Studio 

ul. Racjonalizacji 5, Warszawa 02-673

SPOTKAJMY SIĘ I POROZMAWIAJMY O WIDEO:

e-mail: biuro@tvip.pl

tel. 22 487 97 60 

tel. 794 700 307

www.tvip.pl