dr Grzegorz Radłowski, Honorata Gawlas

Jak motywować najlepszych sprzedawców?

Czego oczekują najlepsi sprzedawcy od pracodawcy? Kasa - władza - prestiż, co jest najlepszym motywatorem? Jak budować lojalność wśród sprzedawców? W którym momencie kariery motywacja jest dla sprzedawcy kluczowa? Jak przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu? Jak wykorzystać potencjał najlepszych do szkolenia innych? Jak wideo może motywować i wspierać sprzedawców w codziennej pracy?

 

GOŚĆ PROGRAMU:

dr Grzegorz Radłowski - ekspert w zakresie sprzedaży doradczej oraz zarządzania zespołami sprzedaży, autor trzech książek o sprzedaży i zarządzaniu *w tym bestsellerowej "Skuteczny Trening Sprzedaży. Wykorzystaj swoje kompetencje", Dyrektor Programowy, Trener i Coach biznesu w Radwells Institute, mówca merytoryczny na Szkole Głównej Handlowej i Akademii Leona Koźmińskiego na kierunkach dot. strategicznego zarządzania sprzedażą.
Do 2018 roku pracował jako Senior Menedżer Wydziałów Szkoleń w 3 globalnych firmach finansowych (AXA, Aviva, Allianz) przez ponad 8 lat zarządzając od 3 do 15 osobowymi zespołami raportujących bezpośrednio a pośrednio ponad setką Trenerów. W sprzedaży pracuje aktywnie oferując swoje usługi od 2005 roku. Pracował dla ponad 130 Klientów realizując ponad 1400 dni szkoleniowych.

Wideo w akcji - to program Honoraty Gawlas dla profesjonalistów marketingu, komunikacji i szkoleń. Program realizowany ze studia TVIP w kilku formatach - pigułek wiedzy, wywiadów, debat. Zapraszani goście to eksperci praktycy w obszarze wykorzystania wideo w biznesie. Dzielą się wskazówkami na temat strategii wideo i content marketingowej, produkcji wideo, projektowania wideo dla marketingu, komunikacji, szkoleń i sprzedaży. Mówią otwarcie o tym, co sprawia, że wideo działa oraz jak ustrzec się błędów wynikających z braku strategii i celu, niezrozumienia potrzeb odbiorców, przepalania budżetów na "wielkie" produkcje, których nikt nie chce oglądać. Ponadto, nieustannie drążony jest temat, jak mówić do rzeczy i do ludzi. Podsumowując, znajdziesz tu wszystko o wideo, przed którym stawiane są konkretne oczekiwania biznesowe.   

 


 

Może Cię zainteresować:

 

STUDIO WEBINAROWE - miejsce zaprojektowane z myślą o komfortowej i profesjonalnej produkcji webinarów, formatów wideo dedykowanych dla szkoleń

BEZPŁATNE WARSZTATY W STUDIU GREEN SCREEN "WIDEO W AKCJI"

NEWSLETTER - bądź na bieżąco z produkcjami Webcastera i otrzymuj ekspercką wiedzę w telewizyjnej jakości prosto na swoją skrzynkę.

 


CHCESZ PRODUKOWAĆ WIDEO?
Zobacz studio zaprojektowane z myślą o realizacji webinarów, szkoleń, pigułek wiedzy, live streamingów, komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej:

 

Studio 

ul. Racjonalizacji 5, Warszawa 02-673

SPOTKAJMY SIĘ I POROZMAWIAJMY O WIDEO:

e-mail: biuro@tvip.pl

tel. 22 487 97 60 

tel. 794 700 307

www.tvip.pl