Joanna Stankiewicz, Honorata Gawlas

Jak Canon organizuje wirtualne premiery produktów?

Poznaj założenia i scenariusz wirtualnych wydarzeń organizowanych przez Canon. Dowiesz się gdzie publikować webcasty, jak ustalić wskaźniki sukcesu i jak je osiągnąć, jak i gdzie prowadzić kampanię promującą wydarzenie, jaki jest koszt organizacji wirtualnej premiery produktu, jak zorganizować wirtualne wydarzenie w studiu i czy to się opłaca, jakie są korzyści dla marki z wirtualnego wydarzenia oraz jak Canon zdobywa świat nowoczesnymi technologiami.

GOŚĆ PROGRAMU:

Joanna Stankiewicz - od 9  lat związana z marką Canon. Absolwentka Stosunków Międzynarodowych UW oraz Produkcji Mediów Cyfrowych PWSTiF. W firmie Canon zajmuje się komunikacją korporacyjną oraz marketingową. Od zawsze związana zawodowo z zagadnieniami szeroko pojętego obrazowania . Za najbardziej interesujący uważa marketing oparty mieszanych formach obrazowania (video, fotografia oraz druk) oraz nowych technologiach.

Wideo w akcji - to program Honoraty Gawlas dla profesjonalistów marketingu, komunikacji i szkoleń. Program realizowany ze studia TVIP w kilku formatach - pigułek wiedzy, wywiadów, debat. Zapraszani goście to eksperci praktycy w obszarze wykorzystania wideo w biznesie. Dzielą się wskazówkami na temat strategii wideo i content marketingowej, produkcji wideo, projektowania wideo dla marketingu, komunikacji, szkoleń i sprzedaży. Mówią otwarcie o tym, co sprawia, że wideo działa oraz jak ustrzec się błędów wynikających z braku strategii i celu, niezrozumienia potrzeb odbiorców, przepalania budżetów na "wielkie" produkcje, których nikt nie chce oglądać. Ponadto, nieustannie drążony jest temat, jak mówić do rzeczy i do ludzi. Podsumowując, znajdziesz tu wszystko o wideo, przed którym stawiane są konkretne oczekiwania biznesowe.   

 


 

Może Cię zainteresować:

 

STUDIO WEBINAROWE - miejsce zaprojektowane z myślą o komfortowej i profesjonalnej produkcji webinarów, formatów wideo dedykowanych dla szkoleń

BEZPŁATNE WARSZTATY W STUDIU GREEN SCREEN "WIDEO W AKCJI"

NEWSLETTER - bądź na bieżąco z produkcjami Webcastera i otrzymuj ekspercką wiedzę w telewizyjnej jakości prosto na swoją skrzynkę.

 


CHCESZ PRODUKOWAĆ WIDEO?
Zobacz studio zaprojektowane z myślą o realizacji webinarów, szkoleń, pigułek wiedzy, live streamingów, komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej:

 

Studio 

ul. Racjonalizacji 5, Warszawa 02-673

SPOTKAJMY SIĘ I POROZMAWIAJMY O WIDEO:

e-mail: biuro@tvip.pl

tel. 22 487 97 60 

tel. 794 700 307

www.tvip.pl