Marcin Cząba, Honorata Gawlas

Do czego potrzebny jest storytelling w biznesie?

Do czego potrzebna jest dobra opowieść o firmie? Wartość firmy w procesie budowania marki. Misja, wizji firmy a opowieść o firmie, która tworzy sens przychodzenia do pracy. Jak i przez kogo powinna być odkrywana opowieść w B2B? Jakie są rodzaje opowieści?

GOŚĆ PROGRAMU:

Marcin Cząba - scenarzysta i storyliner. Edukację pobierał na wydziale aktorskim, reżyserii filmowej, dziennikarstwa oraz sztuk audiowizualnych UJ (absolwent MISH UJ). Buduje i koordynuje pracę zespołu scenarzystów - reality show, w programach tv; serialach i telenowelach. Jego pasją jest psychologia narracyjna, storytelling i techniki kreatywnego myślenia. Przeprowadził kilkadziesiąt branżowych warsztatów m.in. z pisania scenariuszy, storytellingu, zastosowania archetypów osobowości w filmie i kreowaniu marki.

Wideo w akcji - to program Honoraty Gawlas dla profesjonalistów marketingu, komunikacji i szkoleń. Program realizowany ze studia TVIP w kilku formatach - pigułek wiedzy, wywiadów, debat. Zapraszani goście to eksperci praktycy w obszarze wykorzystania wideo w biznesie. Dzielą się wskazówkami na temat strategii wideo i content marketingowej, produkcji wideo, projektowania wideo dla marketingu, komunikacji, szkoleń i sprzedaży. Mówią otwarcie o tym, co sprawia, że wideo działa oraz jak ustrzec się błędów wynikających z braku strategii i celu, niezrozumienia potrzeb odbiorców, przepalania budżetów na "wielkie" produkcje, których nikt nie chce oglądać. Ponadto, nieustannie drążony jest temat, jak mówić do rzeczy i do ludzi. Podsumowując, znajdziesz tu wszystko o wideo, przed którym stawiane są konkretne oczekiwania biznesowe.   

 


 

Może Cię zainteresować:

 

STUDIO WEBINAROWE - miejsce zaprojektowane z myślą o komfortowej i profesjonalnej produkcji webinarów, formatów wideo dedykowanych dla szkoleń

BEZPŁATNE WARSZTATY W STUDIU GREEN SCREEN "WIDEO W AKCJI"

NEWSLETTER - bądź na bieżąco z produkcjami Webcastera i otrzymuj ekspercką wiedzę w telewizyjnej jakości prosto na swoją skrzynkę.

 


CHCESZ PRODUKOWAĆ WIDEO?
Zobacz studio zaprojektowane z myślą o realizacji webinarów, szkoleń, pigułek wiedzy, live streamingów, komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej:

 

Studio 

ul. Racjonalizacji 5, Warszawa 02-673

SPOTKAJMY SIĘ I POROZMAWIAJMY O WIDEO:

e-mail: biuro@tvip.pl

tel. 22 487 97 60 

tel. 794 700 307

www.tvip.pl