Robert Zych

4 kryteria efektywnego angażowania zespołu

Poziom efektywności procesu decyzyjnego jest mierzalny. Jakie parametry trzeba określić by móc potem je analizować? Dlaczego rozwój zespołu wpływa na efektowność jego działań? Które kryterium jest najczęściej pomijane w polskich firmach?

Robert Zych Dyrektor Zarządzający Kontrakt OSH, trener i coach. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Od ponad 20 lat pracuje jako trener sprzedaży. Specjalizuje się w projektach dla liderów, szefów oraz aktywnej sprzedaży. Pracuje w oparciu o metodologię Insight Discovery. Coach supervisor Polskiej Izby Coachingu. Jest autorem książek Gen Sprzedawcy, Lider sprzedaży, Klient w centrum uwagi, Szef w roli coacha, Szef w relacji z zespołem, Szefie angażuj zespół. Szkolił w Polsce firmy z listy 100 największych.

Szefie, angażuj zespół to cykl pigułek wiedzy dla liderów zespołów, dyrektorów i menedżerów zarządzających. Poświęcony jest omówieniu modelu przywództwa Decision Making for Leaders profesora Victora H. Vrooma. Robert Zych trener i coach z wieloletnim doświadczeniem omawia pięć różnych wzorców angażowania zespołów i podpowiada, który z nich będzie najskuteczniejszy w danej sytuacji. Jaki styl zarządzania powinien wybrać współczesny lider? Odpowiedź brzmi: to zależy od sytuacji.

Dowiedz się więcej o modelu Decision Making for Leaders >> KSIĄŻKA SZEFIE ANGAŻUJ ZESPOŁ

Sprawdź, które formaty wideo sprawdzą się w komunikacji wewnętrznej >> FORMATY WIDEO

Jeśli chcesz być na bieżąco z produkcjami Webcastera, to ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER. Otrzymasz bezpłatnie ekspercką wiedzę w telewizyjnej jakości prosto na swoją skrzynkę.

 

* WYDARZENIA W STUDIU TVIP
Zapraszmy na cykl bezpłatnych warsztatów "Wideo w akcji" do studia TVIP: PROGRAM I WARUNKI UDZIAŁU

 


CHCESZ PRODUKOWAĆ WIDEO?
Zobacz studio zaprojektowane z myślą o realizacji webinarów, szkoleń, pigułek wiedzy, live streamingów, komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej:


Studio 

ul. Racjonalizacji 5, Warszawa 02-673

SPOTKAJMY SIĘ I POROZMAWIAJMY O WIDEO:

e-mail: biuro@tvip.pl

tel. 22 487 97 60 

tel. 794 700 307

www.tvip.pl