Katarzyna Bieniek, Waldemar Dziwniel

Wyzwania pokolenia 50+ na rynku pracy

Za 15 lat co druga osoba na rynku pracy będzie miała powyżej 45 lat. Dzisiaj wskaźnik zatrudnienia w tej grupie wynosi tylko 33%.  Dlaczego pracodawcy niechętnie zatrudniają starszych pracowników? Jak budować pomosty pomiędzy pracodawcą a pracownikiem powyżej 50 roku życia? Jak zarządzać zróżnicowanym wiekowo zespołem?

Katarzyna Bieniek posiada ponad 10-letnie doświadczenie biznesowe na stanowiskach managerskich w obszarze HR i administracji. Swoje doświadczenie wykorzystuje w pracy konsultanta i trenera biznesu. Interesuje się tematyką starzenia się społeczeństwa w kontekście rynku pracy, ale również w kontekście wsparcia seniorów i budowy standardów opieki.

Waldemar Dziwniel  ekspert w dziedzinach zarządzania ludźmi i wystąpień publicznych. Menedżer z wieloletnim doświadczeniem w obszarach zarządzania zmianą i motywowania zespołów. Coach i mentor z praktyką ponad 1300 godzin w procesach rozwoju średniej i najwyższej kadry menedżerskiej. Niezwykle skuteczny doradca w konstruowaniu i implementacji projektów i procesów biznesowych w dużych organizacjach. Absolwent Francuskiego Instytutu Zarządzania w Warszawie. Zawodowy aktor. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego (obecnie Akademia Teatralna) w Krakowie, dyplom 1985. Prezes, Coach i Senior Trener firmy „Fabryka Motywacji”. Czynny Prelegent wielu konferencji HR, publicysta, komentator.

Fabryka Motywacji to program dla profesjonalistów HR-u, komunikacji wewnętrznej i szkoleń. Poświęcony jest najbardziej istotnym zjawiskom w procesach rozwojowych ludzi i organizacji. Jest subiektywną wypowiedzią na tematy społeczne - szczególnie w obszarach zarządzania wiekiem i zmiany pokoleniowej. Porusza również zagadnienia związane z "modami" szkoleniowymi i ich wpływem na pracowników.

Sprawdź, które formaty wideo sprawdzą się w szkoleniach >> FORMATY WIDEO

Jeśli chcesz być na bieżąco z produkcjami Webcastera, to ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER. Otrzymasz bezpłatnie ekspercką wiedzę w telewizyjnej jakości prosto na swoją skrzynkę.

 

* WYDARZENIA W STUDIU TVIP
Zapraszmy na cykl bezpłatnych warsztatów "Wideo w akcji" do studia TVIP: PROGRAM I WARUNKI UDZIAŁU

 


CHCESZ PRODUKOWAĆ WIDEO?
Zobacz studio zaprojektowane z myślą o realizacji webinarów, szkoleń, pigułek wiedzy, live streamingów, komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej:


Studio 

ul. Racjonalizacji 5, Warszawa 02-673

SPOTKAJMY SIĘ I POROZMAWIAJMY O WIDEO:

e-mail: biuro@tvip.pl

tel. 22 487 97 60 

tel. 794 700 307

www.tvip.pl