Robert Zych

Czym jest przywództwo w zespole?

Szefowie zespołów często zastanawiają się jaki styl zarządzania wybrać, by być dobrym liderem. Czym właściwie jest przywództwo i jakie cechy powinien posiadać dobry lider?

Robert Zych Dyrektor Zarządzający Kontrakt OSH, trener i coach. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Od ponad 20 lat pracuje jako trener sprzedaży. Specjalizuje się w projektach dla liderów, szefów oraz aktywnej sprzedaży. Pracuje w oparciu o metodologię Insight Discovery. Coach supervisor Polskiej Izby Coachingu. Jest autorem książek Gen Sprzedawcy, Lider sprzedaży, Klient w centrum uwagi, Szef w roli coacha, Szef w relacji z zespołem, Szefie angażuj zespół. Szkolił w Polsce firmy z listy 100 największych.

Szefie, angażuj zespół to cykl pigułek wiedzy dla liderów zespołów, dyrektorów i menedżerów zarządzających. Poświęcony jest omówieniu modelu przywództwa Decision Making for Leaders profesora Victora H. Vrooma. Robert Zych trener i coach z wieloletnim doświadczeniem omawia pięć różnych wzorców angażowania zespołów i podpowiada, który z nich będzie najskuteczniejszy w danej sytuacji. Jaki styl zarządzania powinien wybrać współczesny lider? Odpowiedź brzmi: to zależy od sytuacji.

Dowiedz się więcej o modelu Decision Making for Leaders >> KSIĄŻKA SZEFIE ANGAŻUJ ZESPOŁ

Sprawdź, które formaty wideo sprawdzą się w komunikacji wewnętrznej >> FORMATY WIDEO

Jeśli chcesz być na bieżąco z produkcjami Webcastera, to ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER. Otrzymasz bezpłatnie ekspercką wiedzę w telewizyjnej jakości prosto na swoją skrzynkę.

 

* WYDARZENIA W STUDIU TVIP
Zapraszmy na cykl bezpłatnych warsztatów "Wideo w akcji" do studia TVIP: PROGRAM I WARUNKI UDZIAŁU

 


CHCESZ PRODUKOWAĆ WIDEO?
Zobacz studio zaprojektowane z myślą o realizacji webinarów, szkoleń, pigułek wiedzy, live streamingów, komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej:


Studio 

ul. Racjonalizacji 5, Warszawa 02-673

SPOTKAJMY SIĘ I POROZMAWIAJMY O WIDEO:

e-mail: biuro@tvip.pl

tel. 22 487 97 60 

tel. 794 700 307

www.tvip.pl