Waldemar Dziwniel

Storytelling - jak sprawić by opowieść wciągała?

Ludzie nie lubią “słuchać” podręczników. Ludzie uwielbiają opowieści. Jakie elementy powinien zawierać dobry storytelling? Dlaczego treść trzeba dostosować do wieku jej odbiorców? O czym należy pamiętać tworząc treści?

Waldemar Dziwniel  ekspert w dziedzinach zarządzania ludźmi i wystąpień publicznych. Menedżer z wieloletnim doświadczeniem w obszarach zarządzania zmianą i motywowania zespołów. Coach i mentor z praktyką ponad 1300 godzin w procesach rozwoju średniej i najwyższej kadry menedżerskiej. Niezwykle skuteczny doradca w konstruowaniu i implementacji projektów i procesów biznesowych w dużych organizacjach. Absolwent Francuskiego Instytutu Zarządzania w Warszawie. Zawodowy aktor. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego (obecnie Akademia Teatralna) w Krakowie, dyplom 1985. Prezes, Coach i Senior Trener firmy „Fabryka Motywacji”. Czynny Prelegent wielu konferencji HR, publicysta, komentator.

Fabryka Motywacji to program dla profesjonalistów HR-u, komunikacji wewnętrznej i szkoleń. Poświęcony jest najbardziej istotnym zjawiskom w procesach rozwojowych ludzi i organizacji. Jest subiektywną wypowiedzią na tematy społeczne - szczególnie w obszarach zarządzania wiekiem i zmiany pokoleniowej. Porusza również zagadnienia związane z "modami" szkoleniowymi i ich wpływem na pracowników.

Sprawdź, które formaty wideo podniosą konwersję działań marketingowych >> FORMATY WIDEO

Jeśli chcesz być na bieżąco z produkcjami Webcastera, to ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER. Otrzymasz bezpłatnie ekspercką wiedzę w telewizyjnej jakości prosto na swoją skrzynkę.

 


CHCESZ PRODUKOWAĆ WIDEO?
Zobacz studio zaprojektowane z myślą o realizacji webinarów, szkoleń, pigułek wiedzy, live streamingów, komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej:


Studio 

ul. Racjonalizacji 5, Warszawa 02-673

SPOTKAJMY SIĘ I POROZMAWIAJMY O WIDEO:

e-mail: biuro@tvip.pl

tel. 22 487 97 60 

tel. 794 700 307

www.tvip.pl