Katarzyna Rusek, Witold Moszyński

Co motywuje i demotywuje pracowników w erze cyfrowej?

Odcinek 14: Witold Moszyński rozmawia z Katarzyną Rusek o tym co motywuje nowe pokolenia pracowników, jaką rolę odgrywa inteligencja emocjonalna w zarządzaniu zespołem i czy systemy IT niebawem zastąpią HR-owców.

Katarzyna Rusek, posiada blisko 20-letnie doświadczenie w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Od 2006 roku związana z firmą SAP Polska, gdzie aktualnie pełni funkcję Dyrektora ds. Personalnych na Polskę i Ukrainę oraz - w ramach struktury SAP – funkcję HR Business Partnera. Jest odpowiedzialna za realizację projektów i programów m.in. takich jak: zarządzanie talentami, zarządzanie wiedzą, planowanie następstw, sales i presales academy, wdrożenia wewnętrznych programów długoterminowych benefitów opartych o akcje itd. Jest również wewnętrznym coachem i mentorem.

Witold Moszyński (moszynski.pl) praktyk zarządzania z doświadczeniem zdobytym na kluczowych stanowiskach w polskich i międzynarodowych firmach. Założyciel HCCG - HUMAN CAPITAL CONSULTING GROUP Witold Moszyński & Partners. Konsultant biznesowy, trener i doradca liderów zespołów i organizacji. Wieloletni dyrektor personalny (m.in. w Grupie PKP), wykładowca i współtwórca kierunków studiów: Executive MBA for HR Professionals oraz Praktyka zarządzania ludźmi w przedsiębiorstwie.

HR Director - Witold Moszyński rozmawia z ekspertami i praktykami zarządzania kapitałem ludzkim. Program skierowany jest do managerów zespołów i liderów firm, którzy doskonaląc swój warsztat zarządzania personelem, chcą korzystać z doświadczeń i podpowiedzi odnoszących sukcesy praktyków z różnych branż.

 

Sprawdź, które formaty wideo nakręcą komunikację i rozwój pracowników >> FORMATY WIDEO

Jeśli chcesz być na bieżąco z produkcjami Webcastera, to ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER. Otrzymasz bezpłatnie ekspercką wiedzę w telewizyjnej jakości prosto na swoją skrzynkę.

 

* WYDARZENIA W STUDIU TVIP
Zapraszmy na cykl bezpłatnych warsztatów "Wideo w akcji" do studia TVIP: PROGRAM I WARUNKI UDZIAŁU

 


CHCESZ PRODUKOWAĆ WIDEO?
Zobacz studio zaprojektowane z myślą o realizacji webinarów, szkoleń, pigułek wiedzy, live streamingów, komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej:


Studio 

ul. Racjonalizacji 5, Warszawa 02-673

SPOTKAJMY SIĘ I POROZMAWIAJMY O WIDEO:

e-mail: biuro@tvip.pl

tel. 22 487 97 60 

tel. 794 700 307

www.tvip.pl