Beata Uytenbogaardt, Witold Moszyński

Jak nie odkładać rzeczy na później?

Odcinek 10: Witold Moszyński rozmawia z Beatą Uytenbogaardt o tym kto najczęściej odkłada zadania na później, od czego zacząć pracę nad sobą i jakie są kroki do zwiększenia efektywności osobistej.
 

Beata Uytenbogaardt, szef polskiego oddziału PEPWORLDWIDE firmy, która od ponad 30 lat wdraża na świecie sprawdzone metody zarządzania efektywnością. Praktyk z dwudziestoletnim doświadczeniem w zwiększaniu efektywności osobistej pracowników biurowych. Od 1984 roku mieszka w Holandii. W latach 1997-2002 była wykładowcą PEP® w Holenderskim Instytucie Administracji Publicznej (ROI) w Hadze, wprowadzając program do firm i instytucji rządowych w Holandii. W 1997 roku założyła w Polsce filię PEPworldwide. Otrzymała europejską nagrodę Excellence za osiągnięcia w dziedzinie rozwoju biznesu w oparciu o markę PEP® w Polsce.

Witold Moszyński (moszynski.pl) praktyk zarządzania z doświadczeniem zdobytym na kluczowych stanowiskach w polskich i międzynarodowych firmach. Założyciel HCCG - HUMAN CAPITAL CONSULTING GROUP Witold Moszyński & Partners. Konsultant biznesowy, trener i doradca liderów zespołów i organizacji. Wieloletni dyrektor personalny (m.in. w Grupie PKP), wykładowca i współtwórca kierunków studiów: Executive MBA for HR Professionals oraz Praktyka zarządzania ludźmi w przedsiębiorstwie. Juror konkursów „Pracodawca Godny Zaufania”, „TOP Manager HR”, „TOP Manager Kadr”, „HR Biznes Partner Roku”, „Pracownik roku”. Pasjonat HR-u, innowacji IT oraz Tanga Argentyńskiego. Kontrabasista.

HR Director - Witold Moszyński rozmawia z ekspertami i praktykami zarządzania kapitałem ludzkim. Program skierowany jest do managerów zespołów i liderów firm, którzy doskonaląc swój warsztat zarządzania personelem, chcą korzystać z doświadczeń i podpowiedzi odnoszących sukcesy praktyków z różnych branż.

Sprawdź, które formaty wideo nakręcą komunikację i rozwój pracowników >> FORMATY WIDEO

Jeśli chcesz być na bieżąco z produkcjami Webcastera, to ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER. Otrzymasz bezpłatnie ekspercką wiedzę w telewizyjnej jakości prosto na swoją skrzynkę.

 

* WYDARZENIA W STUDIU TVIP
Zapraszmy na cykl bezpłatnych warsztatów "Wideo w akcji" do studia TVIP: PROGRAM I WARUNKI UDZIAŁU

 


CHCESZ PRODUKOWAĆ WIDEO?
Zobacz studio zaprojektowane z myślą o realizacji webinarów, szkoleń, pigułek wiedzy, live streamingów, komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej:


Studio 

ul. Racjonalizacji 5, Warszawa 02-673

SPOTKAJMY SIĘ I POROZMAWIAJMY O WIDEO:

e-mail: biuro@tvip.pl

tel. 22 487 97 60 

tel. 794 700 307

www.tvip.pl