Beata Uytenbogaardt, Witold Moszyński

Poznaj zasady działania Programu Efektywności Osobistej

Odcinek 9: Witold Moszyński rozmawia z Beatą Uytenbogaardt o tym czym jest program PEP®, komu może się przydać oraz jakie firmy decydują się na jego wdrożenie.

Beata Uytenbogaardt, szef polskiego oddziału PEPWORLDWIDE firmy, która od ponad 30 lat wdraża na świecie sprawdzone metody zarządzania efektywnością. Praktyk z dwudziestoletnim doświadczeniem w zwiększaniu efektywności osobistej pracowników biurowych. Od 1984 roku mieszka w Holandii. W latach 1997-2002 była wykładowcą PEP® w Holenderskim Instytucie Administracji Publicznej (ROI) w Hadze, wprowadzając program do firm i instytucji rządowych w Holandii. W 1997 roku założyła w Polsce filię PEPworldwide. Otrzymała europejską nagrodę Excellence za osiągnięcia w dziedzinie rozwoju biznesu w oparciu o markę PEP® w Polsce.

Witold Moszyński (moszynski.pl) praktyk zarządzania z doświadczeniem zdobytym na kluczowych stanowiskach w firmach polskich i międzynarodowych. Założyciel HCCG - HUMAN CAPITAL CONSULTING GROUP Witold Moszyński & Partners. Konsultant biznesowy, trener i doradca liderów zespołów i organizacji. Wieloletni dyrektor personalny (m.in. w Grupie PKP), wykładowca i współtwórca kierunków studiów: Executive MBA for HR Professionals oraz Praktyka zarządzania ludźmi w przedsiębiorstwie. Juror konkursów „Pracodawca Godny Zaufania”, „TOP Manager HR”, „TOP Manager Kadr”, „HR Biznes Partner Roku”, „Pracownik roku”. Pasjonat HR-u, innowacji IT oraz Tanga Argentyńskiego. Kontrabasista.

HR Director - Witold Moszyński rozmawia z ekspertami i praktykami zarządzania kapitałem ludzkim. Program skierowany jest do managerów zespołów i liderów firm, którzy doskonaląc swój warsztat zarządzania personelem, chcą korzystać z doświadczeń i podpowiedzi odnoszących sukcesy praktyków z różnych branż.

Sprawdź, które formaty wideo nakręcą komunikację i rozwój pracowników >> FORMATY WIDEO

Jeśli chcesz być na bieżąco z produkcjami Webcastera, to ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER. Otrzymasz bezpłatnie ekspercką wiedzę w telewizyjnej jakości prosto na swoją skrzynkę.

 

* WYDARZENIA W STUDIU TVIP
Zapraszmy na cykl bezpłatnych warsztatów "Wideo w akcji" do studia TVIP: PROGRAM I WARUNKI UDZIAŁU

 


CHCESZ PRODUKOWAĆ WIDEO?
Zobacz studio zaprojektowane z myślą o realizacji webinarów, szkoleń, pigułek wiedzy, live streamingów, komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej:


Studio 

ul. Racjonalizacji 5, Warszawa 02-673

SPOTKAJMY SIĘ I POROZMAWIAJMY O WIDEO:

e-mail: biuro@tvip.pl

tel. 22 487 97 60 

tel. 794 700 307

www.tvip.pl