Łukasz Kosuniak, Wiktor Łyczko

Jak tworzyć strategię Social Selling?

Odcinek 53: Wiktor Łyczko rozmawia z Łukaszem Kosuniakiem o tym:

- czym jest Social Selling
- jak projektować skuteczny Social Selling
- jak dobierać target swoich działań

Łukasz Kosuniak specjalizuje się w marketingu B2B opartym na umiejętnym korzystaniu z danych o klientach oraz nowoczesnych narzędziach marketing automation. Ma ponad 15 lat doświadczenia w budowaniu strategii marketingowych i pozyskiwania leadów na rynku B2B, w szczególności w branży IT. Pracował m.in. jako szef zespołu B2B Marketing w Samsung Electronics Polska oraz menedżer odpowiedzialny za marketing i rozwój kanału sprzedaży w Microsoft Polska. W 2016 roku laureat EffieAward w kategorii B2B. Prowadzi blog o nowoczesnym marketingu B2B – businessmarketer.pl.

Wiktor Łyczko od ponad 10 lat praktyk marketingu i sprzedaży B2B. Założyciel TheLeadWay.com oraz blogB2B.com. Osobom zajmującym się marketingiem i sprzedażą B2B dostarcza rzetelną i praktyczną wiedzę, informacje, wskazówki, poradniki i inspiracje dotyczące tego jak skutecznie sprzedawać i prowadzić działania marketingowe do Klienta biznesowego w Polsce i na rynkach zagranicznych w czasach Transformacji Cyfrowej (Digital Transformation).

B2B Power Talks to MOCNY program internetowy dla managerów marketingu i sprzedaży B2B. Prowadzący Wiktor Łyczko nie boi się zadawać trudnych i niewygodnych pytań swoim gościom - ekspertom marketingu i sprzedaży. Program kierowany do managerów, którzy chcą trzymać rękę na pulsie, wdrażać skuteczne strategie i taktyki marketingowo-sprzedażowe oraz poznać sprawdzone narzędzia.

 

Sprawdź, które formaty wideo podniosą konwersję działań marketingowych >> FORMATY WIDEO

Jeśli chcesz być na bieżąco z produkcjami Webcastera, to ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER. Otrzymasz bezpłatnie ekspercką wiedzę w telewizyjnej jakości prosto na swoją skrzynkę.

 

* WYDARZENIA W STUDIU TVIP
Zapraszmy na cykl bezpłatnych warsztatów "Wideo w akcji" do studia TVIP: PROGRAM I WARUNKI UDZIAŁU

 


CHCESZ PRODUKOWAĆ WIDEO?
Zobacz studio zaprojektowane z myślą o realizacji webinarów, szkoleń, pigułek wiedzy, live streamingów, komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej:


Studio 

ul. Racjonalizacji 5, Warszawa 02-673

SPOTKAJMY SIĘ I POROZMAWIAJMY O WIDEO:

e-mail: biuro@tvip.pl

tel. 22 487 97 60 

tel. 794 700 307

www.tvip.pl