Marcin Stawowczyk, Wiktor Łyczko

Jak i po co wdrożyć Marketing Automation?

Odcinek 44: Wiktor Łyczko rozmawia z Marcinem Stawowczykiem o tym:

- jaka jest definicja Marketing Automation
- w jakich branżach wdrożenie Marketing Automation ma sens
- jakie cele może realizować Marketing Automation

Marcin Stawowczyk CEO Grow Poland Sp. z o.o. Posiada ponad 25 lata doświadczenia biznesowego zdobytego w międzynarodowych organizacjach w zróżnicowanym środowisku branżowym (FMCG, Telco, Publishing, Private Equity, IT). Doświadczony Manager, Członek Zarządu i Dyrektor Zarządzający.  Obecnie jako Prezes Zarządu Grow Poland Sp. z o.o. łączy bogate doświadczenie z zakresu marketingu i sprzedaży z najbardziej zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi w obszarze marketing automation i inbound marketing wspierając firmy w uzyskiwaniu wymiernych korzyści biznesowych.

Wiktor Łyczko od ponad 10 lat praktyk marketingu i sprzedaży B2B. Założyciel TheLeadWay.com oraz blogB2B.com. Osobom zajmującym się marketingiem i sprzedażą B2B dostarcza rzetelną i praktyczną wiedzę, informacje, wskazówki, poradniki i inspiracje dotyczące tego jak skutecznie sprzedawać i prowadzić działania marketingowe do Klienta biznesowego w Polsce i na rynkach zagranicznych w czasach Transformacji Cyfrowej (Digital Transformation).

B2B Power Talks to MOCNY program internetowy dla managerów marketingu i sprzedaży B2B. Prowadzący Wiktor Łyczko nie boi się zadawać trudnych i niewygodnych pytań swoim gościom - ekspertom marketingu i sprzedaży. Program kierowany do managerów, którzy chcą trzymać rękę na pulsie, wdrażać skuteczne strategie i taktyki marketingowo-sprzedażowe oraz poznać sprawdzone narzędzia.

 

Sprawdź, które formaty wideo podniosą konwersję działań marketingowych >> FORMATY WIDEO

Jeśli chcesz być na bieżąco z produkcjami Webcastera, to ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER. Otrzymasz bezpłatnie ekspercką wiedzę w telewizyjnej jakości prosto na swoją skrzynkę.

 


CHCESZ PRODUKOWAĆ WIDEO?
Zobacz studio zaprojektowane z myślą o realizacji webinarów, szkoleń, pigułek wiedzy, live streamingów, komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej:


Studio 

ul. Racjonalizacji 5, Warszawa 02-673

SPOTKAJMY SIĘ I POROZMAWIAJMY O WIDEO:

e-mail: biuro@tvip.pl

tel. 22 487 97 60 

tel. 794 700 307

www.tvip.pl