Małgorzata Kroh, Wiktor Łyczko

Jak w praktyce marketing może stać się partnerem dla sprzedaży?

Odcinek 43: Wiktor Łyczko rozmawia z Małgorzatą Kroh o tym:
- jak wdrażać procesy optymalizujące współpracę marketingu i sprzedaży
- jak wykazać realną wartość pracy działu marketingu
- jak robi to Microsoft

Małgorzata Kroh B2B Marketing & Communication Manager. Doświadczenie zdobyła w Philips Healthcare, wcześniej Microsoft i IBM. Prowadziła projekty mające na celu transformację organizacji i ich podejścia do współpracy wewnętrznej oraz zmianę sposobu pracy z klientami. Ściśle współpracuje z zarządami firm oraz działami sprzedażowymi przy tworzeniu strategii komunikacji marketingowej i ich implementacji. Kieruje się dobrym rozumieniem potrzeb klientów (wewnętrznych i zewnętrznych) oraz ich właściwym adresowaniem.

Wiktor Łyczko od ponad 10 lat praktyk marketingu i sprzedaży B2B. Założyciel TheLeadWay.com oraz blogB2B.com. Osobom zajmującym się marketingiem i sprzedażą B2B dostarcza rzetelną i praktyczną wiedzę, informacje, wskazówki, poradniki i inspiracje dotyczące tego jak skutecznie sprzedawać i prowadzić działania marketingowe do Klienta biznesowego w Polsce i na rynkach zagranicznych w czasach Transformacji Cyfrowej (Digital Transformation).

B2B Power Talks to MOCNY program internetowy dla managerów marketingu i sprzedaży B2B. Prowadzący Wiktor Łyczko nie boi się zadawać trudnych i niewygodnych pytań swoim gościom - ekspertom marketingu i sprzedaży. Program kierowany do managerów, którzy chcą trzymać rękę na pulsie, wdrażać skuteczne strategie i taktyki marketingowo-sprzedażowe oraz poznać sprawdzone narzędzia.

 

Sprawdź, które formaty wideo podniosą konwersję działań marketingowych >> FORMATY WIDEO

Jeśli chcesz być na bieżąco z produkcjami Webcastera, to ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER. Otrzymasz bezpłatnie ekspercką wiedzę w telewizyjnej jakości prosto na swoją skrzynkę.

 


CHCESZ PRODUKOWAĆ WIDEO?
Zobacz studio zaprojektowane z myślą o realizacji webinarów, szkoleń, pigułek wiedzy, live streamingów, komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej:


Studio 

ul. Racjonalizacji 5, Warszawa 02-673

SPOTKAJMY SIĘ I POROZMAWIAJMY O WIDEO:

e-mail: biuro@tvip.pl

tel. 22 487 97 60 

tel. 794 700 307

www.tvip.pl