Jacek Kowalski, Witold Moszyński

Jak być przywódcą, ale nie stać się bufonem?

Odcinek 7: Witold Moszyński rozmawia z Jackiem Kowalskim o tym:
- z jakimi wyzwaniami muszą mierzyć się przywódcy
- jak podejmować trudne decyzje
- jakimi cechami charakteryzuje się dobry lider

Jacek Kowalski, od 2011 r. Członek Zarządu, od 2009 Dyrektor Wykonawczy TP (obecnie Orange) ds. Zasobów Ludzkich. W 1989 ukończył Wydział Historii UW oraz w roku 1996 Studia Podyplomowe Kierowania Instytucjami Samorządowymi i Organizacjami Pozarządowymi również na UW. Wcześniej Dyrektor Szkoły Przedsiębiorczości i Kadr w Infor Training oraz Dyrektor Centralnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli odpowiedzialny za wdrażanie programów szkoleniowych wspierających rozwój edukacji w Polsce.

Witold Moszyński (moszynski.pl) praktyk zarządzania z doświadczeniem zdobytym na kluczowych stanowiskach w polskich i międzynarodowych firmach. Założyciel HCCG - HUMAN CAPITAL CONSULTING GROUP Witold Moszyński & Partners. Konsultant biznesowy, trener i doradca liderów zespołów i organizacji. Wieloletni dyrektor personalny (m.in. w Grupie PKP), wykładowca i współtwórca kierunków studiów: Executive MBA for HR Professionals oraz Praktyka zarządzania ludźmi w przedsiębiorstwie.

HR Director - Witold Moszyński rozmawia z ekspertami i praktykami zarządzania kapitałem ludzkim. Program skierowany jest do managerów zespołów i liderów firm, którzy doskonaląc swój warsztat zarządzania personelem, chcą korzystać z doświadczeń i podpowiedzi odnoszących sukcesy praktyków z różnych branż.

 

Sprawdź, które formaty wideo sprawdzą się w szkoleniach >> FORMATY WIDEO

Jeśli chcesz być na bieżąco z produkcjami Webcastera, to ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER. Otrzymasz bezpłatnie ekspercką wiedzę w telewizyjnej jakości prosto na swoją skrzynkę.

 


CHCESZ PRODUKOWAĆ WIDEO?
Zobacz studio zaprojektowane z myślą o realizacji webinarów, szkoleń, pigułek wiedzy, live streamingów, komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej:


Studio 

ul. Racjonalizacji 5, Warszawa 02-673

SPOTKAJMY SIĘ I POROZMAWIAJMY O WIDEO:

e-mail: biuro@tvip.pl

tel. 22 487 97 60 

tel. 794 700 307

www.tvip.pl