Piotr Kreft, Wiktor Łyczko

Jak zbudować ekosystem omnichannel w B2B?

Odcinek 38: Wiktor Łyczko rozmawia z Piotrem Kreftem o tym:
- czy znajomość cyklu zakupowego klienta B2C może wesprzeć działania B2B
- czy w B2B można wykorzystać big data
- jak technologia napędza omnichannel b2b
- jak omnichannel może poprawić współpracę marketingu i sprzedaży

Raport Forrester: Building The B2B Omni-Channel Commerce Platform Of The Future

Piotr Kreft, z ponad 11-letnim doświadczeniem w branży Digital. W Groupon Polska transformował start-up do sprawnie funkcjonującej procesowo platformy sprzedaży. Dla Fashion House Group, stworzył pierwszą w Europie platformę e-commerce połączoną procesowo z centrum handlowym. Współtworzył startupy w obszarach consulting, health-tech, edukacji i m-commerce. Obecnie odpowiedzialny za operacyjne zarządzanie marketingiem i e-commerce w 19 krajach, a także wdrażanie strategii omnichannel dla firmy KRM, zarządzającej marką Ecco.

Wiktor Łyczko od ponad 10 lat praktyk marketingu i sprzedaży B2B. Założyciel TheLeadWay.com oraz blogB2B.com. Osobom zajmującym się marketingiem i sprzedażą B2B dostarcza rzetelną i praktyczną wiedzę, informacje, wskazówki, poradniki i inspiracje dotyczące tego jak skutecznie sprzedawać i prowadzić działania marketingowe do Klienta biznesowego w Polsce i na rynkach zagranicznych w czasach Transformacji Cyfrowej (Digital Transformation).

B2B Power Talks to MOCNY program internetowy dla managerów marketingu i sprzedaży B2B. Prowadzący Wiktor Łyczko nie boi się zadawać trudnych i niewygodnych pytań swoim gościom - ekspertom marketingu i sprzedaży. Program kierowany do managerów, którzy chcą trzymać rękę na pulsie, wdrażać skuteczne strategie i taktyki marketingowo-sprzedażowe oraz poznać sprawdzone narzędzia.

 

Sprawdź, które formaty wideo podniosą konwersję działań marketingowych >> FORMATY WIDEO

Jeśli chcesz być na bieżąco z produkcjami Webcastera, to ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER. Otrzymasz bezpłatnie ekspercką wiedzę w telewizyjnej jakości prosto na swoją skrzynkę.

 


CHCESZ PRODUKOWAĆ WIDEO?
Zobacz studio zaprojektowane z myślą o realizacji webinarów, szkoleń, pigułek wiedzy, live streamingów, komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej:


Studio 

ul. Racjonalizacji 5, Warszawa 02-673

SPOTKAJMY SIĘ I POROZMAWIAJMY O WIDEO:

e-mail: biuro@tvip.pl

tel. 22 487 97 60 

tel. 794 700 307

www.tvip.pl