Magdalena Petryniak, Wiktor Łyczko

5 kroków do integracji marketingu i sprzedaży

Odcinek 33: Wiktor Łyczko rozmawia z Magdaleną Petryniak o tym:
- jakie są największe wyzwania dyrektorów sprzedaży B2B
- jak w praktyce rozpocząć proces integracji
- które obszary działań muszą zostać ujednolicone pomiędzy marketingiem i sprzedażą, aby ich współpraca była skuteczna

Proces integracji marketingu i sprzedaży: 
1. Zrozomienie Person Zakupowych
2. Definicja Leadu kwalifikowanego
3. Uzgodnienie faz Cyklu Zakupowego Klienta
4. Kwalifikowanie Pipeline-u
5. Product Marketing - Szkolenie handlowców z produktów.

Raport ForresterThe State Of The Art Of Personas: https://goo.gl/idgKw1

Magdalena Petryniak od 15 lat zajmuje się komunikacją marketingową i sprzedażą w B2B, realizując ponad 70 projektów na świecie. Jest partnerem i głównym trenerem Mike’a Boswortha światowego eksperta w zakresie sprzedaży doradczej i twórcy podejścia Story Seekers®. W tej metodzie prowadzi projekty i warsztaty dla działów marketingu i sprzedaży firm w wielu krajach. Przez 3 lata zarządzała programami specjalnymi i konferencjami „Harvard Business Review Polska”. 

Wiktor Łyczko od ponad 10 lat praktyk marketingu i sprzedaży B2B. Założyciel TheLeadWay.com oraz blogB2B.com. Osobom zajmującym się marketingiem i sprzedażą B2B dostarcza rzetelną i praktyczną wiedzę, informacje, wskazówki, poradniki i inspiracje dotyczące tego jak skutecznie sprzedawać i prowadzić działania marketingowe do Klienta biznesowego w Polsce i na rynkach zagranicznych w czasach Transformacji Cyfrowej (Digital Transformation).

B2B Power Talks to MOCNY program internetowy dla managerów marketingu i sprzedaży B2B. Prowadzący Wiktor Łyczko nie boi się zadawać trudnych i niewygodnych pytań swoim gościom - ekspertom marketingu i sprzedaży. Program kierowany do managerów, którzy chcą trzymać rękę na pulsie, wdrażać skuteczne strategie i taktyki marketingowo-sprzedażowe oraz poznać sprawdzone narzędzia.

 

Sprawdź, które formaty wideo podniosą konwersję działań marketingowych >> FORMATY WIDEO

Jeśli chcesz być na bieżąco z produkcjami Webcastera, to ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER. Otrzymasz bezpłatnie ekspercką wiedzę w telewizyjnej jakości prosto na swoją skrzynkę.

 


CHCESZ PRODUKOWAĆ WIDEO?
Zobacz studio zaprojektowane z myślą o realizacji webinarów, szkoleń, pigułek wiedzy, live streamingów, komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej:

Studio 

ul. Racjonalizacji 5, Warszawa 02-673

SPOTKAJMY SIĘ I POROZMAWIAJMY O WIDEO:

e-mail: biuro@tvip.pl

tel. 22 487 97 60 

tel. 794 700 307

www.tvip.pl