Joanna Jamka

Szkolenia zamknięte - kiedy się sprawdzają?

Odcinek 31: Wiktor Łyczko rozmawia z Joanną Jamką o tym:
- jak wygląda rynek szkoleń po wysypie finansowań UE
- jak weryfikować jakość szkolenia, zanim się odbędzie
- kto powinien projektować strategię szkoleń
- jak przygotować pracowników do efektywnego wykorzystania szkolenia

Wideo w szkoleniach pracowników w jakości Webcastera? 

Joanna Jamka - w branży konferencyjnej od 2003 roku. W trakcie swojej pracy odpowiadała za przygotowanie, opracowanie merytoryczne i nadzór realizacji kilkuset wydarzeń kongresów, konferencji i warsztatów dla wyższej i średniej kadry zarządzającej.​ Obecnie członek zarządu i dyrektor ds. konferencji w Trio Conferences, gdzie wspólnie z zespołem realizuje zarówno wydarzenia o charakterze otwartym, jak i szkolenia zamknięte. Absolwentka Wydziału Historii Uniwersytetu Jagiellońskiego i studiów MBA na Polish Open University/Oxford Brookes University.

Wiktor Łyczko od ponad 10 lat praktyk marketingu i sprzedaży B2B. Założyciel TheLeadWay.com oraz blogB2B.com. Osobom zajmującym się marketingiem i sprzedażą B2B dostarcza rzetelną i praktyczną wiedzę, informacje, wskazówki, poradniki i inspiracje dotyczące tego jak skutecznie sprzedawać i prowadzić działania marketingowe do Klienta biznesowego w Polsce i na rynkach zagranicznych w czasach Transformacji Cyfrowej (Digital Transformation). 

B2B Power Talks to MOCNY program internetowy dla managerów marketingu i sprzedaży B2B. Prowadzący Wiktor Łyczko nie boi się zadawać trudnych i niewygodnych pytań swoim gościom - ekspertom marketingu i sprzedaży. Program kierowany do managerów, którzy chcą trzymać rękę na pulsie, wdrażać skuteczne strategie i taktyki marketingowo-sprzedażowe oraz poznać sprawdzone narzędzia. 


CHCESZ PRODUKOWAĆ WIDEO?
Zobacz studio zaprojektowane z myślą o realizacji webinarów, szkoleń, pigułek wiedzy, live streamingów, komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej:


Studio 

ul. Racjonalizacji 5, Warszawa 02-673

SPOTKAJMY SIĘ I POROZMAWIAJMY O WIDEO:

e-mail: biuro@tvip.pl

tel. 22 487 97 60 

tel. 794 700 307

www.tvip.pl