Joanna Żukowska, Piotr Andruszkiewicz

Współpraca marketingu i sprzedaży B2B na przykładzie ZnanyLekarz.pl

Odcinek 27: Wiktor Łyczko rozmawia z Joanną Żukowską oraz Piotrem Andruszkiewiczem o tym:
- jak marketing i sprzedaż B2B mogą współpracować

- jak sprawić, by oba te działy na siebie zarabiały
- jakie KPI łączą marketing i sprzedaż
- jakie KPI są osobne dla tych działów

Produkcje dla Twojej marki w jakości Webcastera? 

Joanna Żukowska, marketing manager w ZnanyLekarz.pl. Odpowiada za zespół Lead Generation, działania skierowane do lekarzy i placówek medycznych oraz generowanie leadów dla sprzedaży. Wcześniej odpowiedzialna za zarządzanie działaniami komunikacyjnymi i marketingowymi w Monster Polska oraz Lionbridge. 

Piotr Andruszkiewicz, dyrektor sprzedaży w ZnanyLekarz.pl. Odpowiada za bussines development w 3 zespołach sprzedażowych: Inbound, Field, Enterprise. Wcześniej zarządzał sprzedażą w PizzaPortal.pl/Delivery Hero oraz Groupon Polska.

Wiktor Łyczko od ponad 10 lat praktyk marketingu i sprzedaży B2B. Założyciel TheLeadWay.com oraz blogB2B.com. Osobom zajmującym się marketingiem i sprzedażą B2B dostarcza rzetelną i praktyczną wiedzę, informacje, wskazówki, poradniki i inspiracje dotyczące tego jak skutecznie sprzedawać i prowadzić działania marketingowe do Klienta biznesowego w Polsce i na rynkach zagranicznych w czasach Transformacji Cyfrowej (Digital Transformation). 

B2B Power Talks to MOCNY program internetowy dla managerów marketingu i sprzedaży B2B. Prowadzący Wiktor Łyczko nie boi się zadawać trudnych i niewygodnych pytań swoim gościom - ekspertom marketingu i sprzedaży. Program kierowany do managerów, którzy chcą trzymać rękę na pulsie, wdrażać skuteczne strategie i taktyki marketingowo-sprzedażowe oraz poznać sprawdzone narzędzia. 


CHCESZ PRODUKOWAĆ WIDEO?
Zobacz studio zaprojektowane z myślą o realizacji webinarów, szkoleń, pigułek wiedzy, live streamingów, komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej:


Studio 

ul. Racjonalizacji 5, Warszawa 02-673

SPOTKAJMY SIĘ I POROZMAWIAJMY O WIDEO:

e-mail: biuro@tvip.pl

tel. 22 487 97 60 

tel. 794 700 307

www.tvip.pl