Anna Ałaszkiewicz, Maciej Woźniak

Jak wybrać KPI działań content marketingowych?

Odcinek 26: Wiktor Łyczko rozmawia z Anną Ałaszkiewicz i Maciejem Woźniakiem o tym:
- czy na wszystkie działania content marketingowe powinny być nakładane KPI
- jak wybrać odpowiednie wskaźniki
- czym KPI różnią się w zależności od branży
- dlaczego warto wprowadzać zmiany we wskaźnikach 

Produkcje dla Twojej marki w jakości Webcastera? 

Anna Ałaszkiewicz Dyrektor Zarządzająca, Partner, Agencja Whites. Przez 9 lat związana  z Agorą, gdzie najpierw jako Dyrektor Promocji Pionu Internet odpowiadała za kluczowe marki Gazeta.pl, a następnie jako członek Zarządu Spółki Trader kierowała zespołami marketingu, produktu i technologii. Studiowała Politykę Społeczną na UW oraz Marketing Internetowy w SGH.

Maciej Woźniak założyciel, Prezes Zarządu, Agencja Whites. Marketingiem internetowym zajmuje się od 2005 roku, a jego specjalizacją jest marketing w wyszukiwarkach, szczególnie SEO. Ponad 5 lat temu założył Agencję Whites - firmę skupioną na pomocy klientom w budowaniu widoczności w Internecie. Wcześniej pracował jako ekspert SEO w portalu Gazeta.pl.

Wiktor Łyczko od ponad 10 lat praktyk marketingu i sprzedaży B2B. Założyciel TheLeadWay.com oraz blogB2B.com. Osobom zajmującym się marketingiem i sprzedażą B2B dostarcza rzetelną i praktyczną wiedzę, informacje, wskazówki, poradniki i inspiracje dotyczące tego jak skutecznie sprzedawać i prowadzić działania marketingowe do Klienta biznesowego w Polsce i na rynkach zagranicznych w czasach Transformacji Cyfrowej (Digital Transformation).

B2B Power Talks to MOCNY program internetowy dla managerów marketingu i sprzedaży B2B. Prowadzący Wiktor Łyczko nie boi się zadawać trudnych i niewygodnych pytań swoim gościom - ekspertom marketingu i sprzedaży. Program kierowany do managerów, którzy chcą trzymać rękę na pulsie, wdrażać skuteczne strategie i taktyki marketingowo-sprzedażowe oraz poznać sprawdzone narzędzia. 


CHCESZ PRODUKOWAĆ WIDEO?
Zobacz studio zaprojektowane z myślą o realizacji webinarów, szkoleń, pigułek wiedzy, live streamingów, komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej:


Studio 

ul. Racjonalizacji 5, Warszawa 02-673

SPOTKAJMY SIĘ I POROZMAWIAJMY O WIDEO:

e-mail: biuro@tvip.pl

tel. 22 487 97 60 

tel. 794 700 307

www.tvip.pl