Robert Lis

Czy 70% ścieżki zakupowej na pewno odbywa się online?

Odcinek 22: Wiktor Łyczko rozmawia z Robertem Lisem o tym:
- czy klienci B2B w Polsce, są rzeczywiście online
- jaki wpływ ma marketing na współczesny komitet zakupowy

Produkcje dla Twojej marki w jakości Webcastera? 

Robert Lis  ​​​​​kierownik ds. Marketingu DS Smith w Polsce, koordynuje opracowanie strategii marketingowych kluczowych produktów i usług, odpowiada za rozwój rynków dla nowych produktów, współpracę z sieciami handlowymi oraz całokształt działań marketingowych i wizerunkowych firmy. Posiada kilkuletnie doświadczenie w marketingu B2C w zakresie tworzenia strategii i komunikacji marek oraz zarządzania produktem. Zwolennik prezentacji w duchu presentation zen Garr’a Reynolds’a.

Wiktor Łyczko od ponad 10 lat praktyk marketingu i sprzedaży B2B. Założyciel TheLeadWay.com oraz blogB2B.com. Osobom zajmującym się marketingiem i sprzedażą B2B dostarcza rzetelną i praktyczną wiedzę, informacje, wskazówki, poradniki i inspiracje dotyczące tego jak skutecznie sprzedawać i prowadzić działania marketingowe do Klienta biznesowego w Polsce i na rynkach zagranicznych w czasach Transformacji Cyfrowej (Digital Transformation). 

B2B Power Talks to MOCNY program internetowy dla managerów marketingu i sprzedaży B2B. Prowadzący Wiktor Łyczko nie boi się zadawać trudnych i niewygodnych pytań swoim gościom - ekspertom marketingu i sprzedaży. Program kierowany do managerów, którzy chcą trzymać rękę na pulsie, wdrażać skuteczne strategie i taktyki marketingowo-sprzedażowe oraz poznać sprawdzone narzędzia. 


CHCESZ PRODUKOWAĆ WIDEO?
Zobacz studio zaprojektowane z myślą o realizacji webinarów, szkoleń, pigułek wiedzy, live streamingów, komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej:


Studio 

ul. Racjonalizacji 5, Warszawa 02-673

SPOTKAJMY SIĘ I POROZMAWIAJMY O WIDEO:

e-mail: biuro@tvip.pl

tel. 22 487 97 60 

tel. 794 700 307

www.tvip.pl