• Witold Moszyński, Marek Adamski

Od czego zależy sukces nowoczesnych form kształcenia?

Odcinek 1: Witold Moszyński rozmawia z Markiem Adamskim (PMConsulting) o tym,  kiedy LMSy i platformy e-learningowe odejdą do lamusa, dlaczego warto projektować działania edukacyjne i jaką rolę odgrywa wideo w edukacji pracowników.

Marek Adamski ​​​​​​​od 12 lat związany z branżą doradczą i inwestycyjną (PWC, Global Analytics Limited, ISB Ltd. PMConsulting). Ekspert w budowaniu i wdrażaniu skutecznych strategii rozwoju organizacji w obszarze sprzedaży i marketingu. Posiada rozległą wiedzę w obszarze zarządzania procesami w organizacji, w tym zarządzania zmianą i komunikacji. Jako manager wielokrotnie pełnił funkcję dyrektora marketingu, sprzedaży a także doradcy i członka zarządu. Członek SPM (Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców) w Warszawie oraz IELA (International e-Learning Association) w Nowym Jorku. Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego (ALK) w Warszawie, a także TUCK School of Business – Dartmouth Colleg (USA) i Ruhr-Universität w Bochum.

Witold Moszyński (moszynski.pl) praktyk zarządzania z doświadczeniem zdobytym na kluczowych stanowiskach w polskich i międzynarodowych firmach. CEO i założyciel HCCG - HUMAN CAPITAL CONSULTING GROUP Witold Moszyński & Partners. Konsultant biznesowy, trener i doradca liderów zespołów i organizacji. Wieloletni dyrektor personalny (m.in. w Grupie PKP), wykładowca i współtwórca kierunków studiów: Executive MBA for Human Resources Professionals oraz Praktyka zarządzania ludźmi w przedsiębiorstwie. Członek Rady Programowej Uczelni Łazarskiego oraz Rady Biznesu Akademii Finansów i Biznesu Vistula, laureat nagrody Menedżer Sukcesu przyznanej przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego. Prezes Zarządu Fundacji „My Obywatele Unii Europejskiej – Fundacja im. Wojciecha B. Jastrzębowskiego”. Ambasador Filharmonii Pomorskiej im. I.J. Paderewskiego w świecie biznesu. Juror konkursów „Pracodawca Godny Zaufania”, „TOP Manager HR”, „TOP Manager Kadr”, „HR Biznes Partner Roku”. Pasjonat HR-u, innowacji IT oraz Tanga Argentyńskiego. Kontrabasista.

HR Director - Witold Moszyński rozmawia z ekspertami i praktykami zarządzania kapitałem ludzkim. Program skierowany jest do managerów zespołów i liderów firm, którzy doskonaląc swój warsztat zarządzania personelem, chcą korzystać z doświadczeń i podpowiedzi odnoszących sukcesy praktyków z różnych branż.


CHCESZ PRODUKOWAĆ WIDEO?
Zobacz studio zaprojektowane z myślą o realizacji webinarów, szkoleń, pigułek wiedzy, live streamingów, komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej:

IFrame
​​​​​​​​​​​​​​Studio 

ul. Racjonalizacji 5, Warszawa 02-673

SPOTKAJMY SIĘ I POROZMAWIAJMY O WIDEO:

e-mail: biuro@tvip.pl

tel. 22 487 97 60 

tel. 794 700 307