Wiktor Łyczko, Karolina Czajka

Czy marketing B2B jest gotowy na Big Data?

Odcinek 13: Wiktor Łyczko rozmawia z Karoliną Czajką o tym: 
- czy Big Data w segmencie B2B to nie jest fikcja
- skąd brać dane
- jakie dane obserwować, aby dawały użyteczny obraz o kliencie
- jakie narzędzia wspierają analizę Big Data

Produkcje dla Twojej marki w jakości Webcastera? 

Karolina Czajka marketer z kilkunastoletnim doświadczeniem w B2B. Kierowała marketingiem operacyjnym i strategicznym w Polsce i Europie, m.in. w Teleroute należącym do grupy Wolters Kluwer oraz T-Mobile S.A.

Wiktor Łyczko od ponad 10 lat praktyk marketingu i sprzedaży B2B. Założyciel TheLeadWay.com oraz blogB2B.com. Osobom zajmującym się marketingiem i sprzedażą B2B dostarcza rzetelną i praktyczną wiedzę, informacje, wskazówki, poradniki i inspiracje dotyczące tego jak skutecznie sprzedawać i prowadzić działania marketingowe do Klienta biznesowego w Polsce i na rynkach zagranicznych w czasach Transformacji Cyfrowej (Digital Transformation).

B2B Power Talks to MOCNY program internetowy dla managerów marketingu i sprzedaży B2B. Prowadzący Wiktor Łyczko nie boi się zadawać trudnych i niewygodnych pytań swoim gościom - ekspertom marketingu i sprzedaży. Program kierowany do managerów, którzy chcą trzymać rękę na pulsie, wdrażać skuteczne strategie i taktyki marketingowo-sprzedażowe oraz poznać sprawdzone narzędzia.


CHCESZ PRODUKOWAĆ WIDEO?
Zobacz studio zaprojektowane z myślą o realizacji webinarów, szkoleń, pigułek wiedzy, live streamingów, komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej:


Studio 

ul. Racjonalizacji 5, Warszawa 02-673

SPOTKAJMY SIĘ I POROZMAWIAJMY O WIDEO:

e-mail: biuro@tvip.pl

tel. 22 487 97 60 

tel. 794 700 307

www.tvip.pl